PDA

Zobacz pełną wersję : Zaprojektuj Nam poddasze ;)



piwkot
29-10-2013, 18:40
Witam,

Mam do adaptacji poddasze. Mam kilka pomysłów, ale wszystkie są podobne. Może w wolnej chwili ktoś coś zaproponuje. Taka mała burza mózgów żeby mi się mózg zresetował i nabrał nowych pomysłów. Podaje plan poddasza gdzie zaznaczyłem najważniejsze elementy. Jedyne co to, że lazienka i sedes musza byc w okolicy czerwonej lini, tylko tam moze byc podlaczona kanalizacja. Dobrze by bylo zeby kuchnia byla mozliwie tez blisko. Tak myslalem zyby pod tym duzym skosem byla sypialnia, nie bedzie skos przeszkadzał, a tam gdzie nie ma skosow salon i jeden z pokoi. To zielone z dwoma filarami to tzw. baba lub portki. to zielone mozna zburzyc i zrobic np. wejscie do pokoju. w sumie to mysle ze powinny sie tam zmiescic lazienka, kuchnia, salon, sypialnia i dwa pokoje. Jeżeli są chętni do "zabawy" to czekam na sugestie i projekty. Moga być odreczne w paincie .

robert skitek
29-10-2013, 20:20
Zapomniałeś o jednym, jedynym magicznym słowie.
Niezły tupet jak na debiut. Tu ludzie sobie czasem pomagają, a nie się "bawią" tracąc swój czas.

piwkot
30-10-2013, 09:56
Witam,
Nie wiem o co chodzi. Nie chodziło mi o gotowy przecież projekt. Raczej o podzielenie się uwagami czy sugestiami bo jak pisałem mam kilka pomysłów, ale jakoś mało się od siebie różnią. A jak jeden z wykładowców kiedyś powiedział, żeby wpaść na coś nowego trzeba zresetować swoje myślenie. Dlatego taki był ton mojego postu. Nie błagam o pomoc bo nie daje rady tylko chodziło mi o czysto luźną rozmowę z pomysłami. Dlatego napisałem "w wolnej chwili " bo wiem, że nie wszyscy mają czas na takie rzeczy. I nie wiem gdzie tu jest mój "tupet". Ale jak nalegasz: PROSZĘ pobawcie się ze mną ;)

klaudia_bura
30-10-2013, 10:23
Może poszukaj inspiracji na serwisach gdzie znajdziesz więcej domów niż jednej pracowni. Ja szukałam na stronie www.uarchitektow.pl i znalazłam projekt pracowni z500, są tam też projekty domów z poddaszem. Wystarczy chcieć poszukać :)