PDA

Zobacz pełną wersję : Nasz nowy dom



szymon189
03-11-2013, 20:03
Oglądam na Polsacie program Nasz nowy dom. Chciałbym się zapytać Was ekspertów czy te remonty na serio są w 5 dni?

perm
04-11-2013, 09:29
Oglądam na Polsacie program Nasz nowy dom. Chciałbym się zapytać Was ekspertów czy te remonty na serio są w 5 dni?To nie sztuka zrobić coś na pokaz w 5 dni. Można się jednak zastanawiać nad jakością tak wykonanych prac. Ścianę w pokoju można przemalować w jeden dzień ale z gruntowaniem, szpachlowaniem, zdzieraniem starych powłok to już ze 3 zejdzie, bo trzeba poczekać aż wyschnie itp. Tak to chyba działa. Po łebkach tam gdzie nie widać.

Drozdu
06-11-2013, 09:49
Właśnie też sie zastanawiam nad jakością tych remontów. Ostatnio wymienili poszycie dachu, a zostawili stare drewno, które nie wyglądało na zdrowe.

kris.m
23-03-2015, 13:58
Właśnie oglądałem wczoraj nowy odcinek (z tą 35-letnią "babcią" i matką kilkorga dzieci) i ciekawi mnie jak to jest, czy oni wcześniej mają załatwiane pozwolenie na budowę?
A już najlepsze było poddasze - tzn strych bardzo ładnie przerobiony na piękny pokój, ale sufit był tak nisko, że Kasia Dowbor obijała się o niego głową, czy teraz już tak można dowolnie sobie robić poddasze? Niezależnie od wysokości?

AnikoPL
17-04-2015, 13:07
Ja najbardziej 'podziwiam' ich pracę z eternitem. W początkowych odcinkach kompletnie bez zabezpieczeń. Pozwolenia na to pewnie kompletnie nie mają bo na to się czeka. Ciekawe jak utylizuja Pewnie robia samowolnie a po programie właściciele kary płacą. Ale tego na antenie nie pokażą już.

dusiek
17-04-2015, 13:57
Ja jestem przkonana, ze wszystkie formalnosci sa zalatwiane przed rozpoczeciem prac. Mysle ze czekanie na rozne pozwolenia, tego programu nie obowiazuje. Wazne ze pomagaja potrzebujacym:)