PDA

Zobacz pełną wersję : Folia dachowa



balczar
07-11-2013, 08:31
Witam,

Jestem na etapie wyboru folii dachowej pod dachówkę. Od środka dom na pewno będzie ocieplony natryskową pianą PUR więc w tej sytuacji inwestowanie w drogie folie paroprzepuszczalne wydaje mi się bezcelowe. Jakie więc parametry powinna spełniac folia w tym wypadku ? wystarczy że kupimy zwykłą tanią membranę dachową która bedzie spełniała funkcję folii wstępnego krycia czy jakis parametr w tym wypadku będzie odgrywał szczególna rolę którą muszę wziąc pod uwagę ?

tomraider
07-11-2013, 08:39
inwestowanie w drogie folie paroprzepuszczalne wydaje mi się bezcelowe.

Masz rację , folia (nawet droga) pod dachówkę to nieporozumienie. Deskowanie i papa. Jeżeli zostaniesz przy rozwiązaniu z folią to za jakiś czas zrozumiesz jak cenna była ta rada. Można posłuchać innych lub samemu zdobywać doświadczenie , kwestia tego ile to kosztuje, w przypadku złego doświadczenia z folią będzie drogo ,bardzo drogo.

sherif
08-11-2013, 20:14
Masz rację , folia (nawet droga) pod dachówkę to nieporozumienie. Deskowanie i papa. Jeżeli zostaniesz przy rozwiązaniu z folią to za jakiś czas zrozumiesz jak cenna była ta rada. Można posłuchać innych lub samemu zdobywać doświadczenie , kwestia tego ile to kosztuje, w przypadku złego doświadczenia z folią będzie drogo ,bardzo drogo.

a co niby ma się dziać ?

Andrzej Wilhelmi
09-11-2013, 21:51
A w jaki celu ta folia skoro ma być piana natryskowa? Na co będzie natryskiwana ta piana? Rozsądek nakazuje aby natrysnąć tą pianę na spód dachówki i żadna folia nie będzie potrzebna. Pozdrawiam.