PDA

Zobacz pełną wersję : Remont kuchni Warszawa



bushido
13-11-2013, 11:47
Czas na zmiany :rolleyes: Chcę zrobić prezent żonie i zrobić remont w kuchni o którym mówi już od dłuższego czasu ale jakoś ciągle nie było czas.. Nie za bardzo mam styczność z firmami remontowymi i dlatego chciałem się poradzić. Czy możecie posunąć jakieś namiary na firmę z Warszawy która zajmuje się takimi rzeczami od A do Z?

karola_zimna
14-11-2013, 11:39
jeśli z Warszawy to przejdź się na Sadybę na ul Muszyńską.
Tam jest firma Styl Dom Mix która uważam, że jest godna polecenia jeśli chodzi o remont kuchni. Zrobią pomiary, potem przedstawią Ci projekt kuchni (wizualizację 3D – fajna sprawa bo wszystko dobrze widać i wiadomo czego można się spodziewać po zakończeniu prac). Warto już mieć chociaż jakiś pomysł w głowie jakie ma się oczekiwania.
Ale jeśli jeszcze nie wiecie to tam też zaproponują różne rozwiązania. No bo metraż też ważny ile i na co macie miejsce ;) Ja jestem już teraz obcykana w temacie bo sama jestem po wiosennym remoncie. U mnie kuchnia wyszła świetnie.
Sama dostałem namiary na tą firmę od znajomych więc nie było strachu.

bushido
15-11-2013, 10:45
dzięki! Już ich wygooglowałem i na pewno się zapoznam z ofertą.To ma być taki prezent dla żony "pod choinkę", bo już tyle czasu marzyła o zmianie kuchni.
Może ktoś jeszcze może podzielić się jakimiś radami w temacie?

karola_zimna
15-11-2013, 13:45
Oo no to żona będzie miała niezły prezent :) Najlepiej się tam przejść i pogadać na żywo ;) Wtedy będziesz miał jasność z kim masz do czynienia ;)