PDA

Zobacz pełną wersję : ocieplenie stropu i przedścianki



lukcyb
13-11-2013, 12:50
witam. Chciałem odświeżyć temat.z działu "Dachy" , w którym częściowo poruszałem tą sprawę. Za jakiś miesiąc muszę podjąć decyzję co do materiału i wykonania ocieplenia ścianki kolankowej ( przed kolankowej) i stropu za tą ścianką. nie wiem co wybrać? Chyba najprościej będzie przykleić na ściankę styropian 15cm i zaciągnąć go raz klejem z siatką, a na strop dać z 20 -25 cm styropianu ( bo będzie ta część pełniła rolę dachu a w dachu będę miał 25cm wełny) tylko czy pod ten styropian na stropie dawać folie? I też chciałem go zaciągnąć klejem z siatką żeby jakieś gryzonie się nie dobrały do niego. Proszę o pomoc. W załączniki przedstawiłem graficznie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: ocieplenie.jpg Wyświetleń: 5 Rozmiar: 41,5 KB ID: 224110 Z góry dzięki.

Pozdrawiam 224198

w_a_c_h
16-11-2013, 22:55
A może zasypać tę "wnękę" całą lub częściowo wełną granulowaną lub celulozą w podobnej postaci. Nie będzie potrzeby stosowania foli i układania w trudnej bądź co bądź przestrzeni styropianu.

Ahh i jeszcze odnośnie tej folii za stropem ma ona działanie raczej szkodliwe niż zabezpieczające, ponieważ nie pozwala wodzie która znalazła się w stropie wydostać się na zewnątrz...