PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry wykonawca Warszawa i okolice



ketiso
14-07-2004, 14:11
Właśnie kończę budowę domu i mogę polecić zainteresowanym swojego wykonawce (u mnie obecnie kończą ogrodzenie). Wykonuje on stany surowe a specjalizuje się w kryciu dachów. Jest to jak na razie jedyna ekia ,która nie kosztowała mnie żadnych nerwów.Firma nazywa się Unibau. tel do szefa 0602 494 570.

Następnę ekipy typu hydraulik czy tynkarz były już niestety nieterminowe i średnio dokładne, więc ich nie polecam.

HEJ!

Czarek Oczko
15-07-2004, 08:32
Cześć,

Mam pytanie, czy ten Twój wykonawca robi takie elementy dachu jak wole oczka i miękkie kosze?
Mam takie bajery w projekcie, a wiem, że jest to dość skomplikowana robota.

Pozdrawiam
Czarek

ketiso
15-07-2004, 20:35
Na moim dachu nie było takich elementów ale widziałem ich realizacje wcześniejsze z elementami o które pytasz a więc miękkie kosze wykładane w dachówce karpiówce i wole oczka. Ja namiar na nich dostałem z polecenia.
HEJ!

Czarek Oczko
16-07-2004, 07:48
Cześć,

Będę drążył temat po widziałem parę spapranych całkowicie wolich oczek i sam się tego obawiam.
Czy ci dekarze są jeszcze u Ciebie, czy byłaby możliwość zobaczenia ich prz robocie. Interesuje mnie czy naprzykład docinają dachówki na dachu, jak są zorganizowani itd?


Pozdrawiam

Czarek

ketiso
17-07-2004, 20:58
Otóż uważam ,że byli oni dość dobrze zorganizowani. Jedyny przestój dwudniowy spowodowany był tym ,iż wykonywali mój dach w okresie gorączki majowego VATu i wystąpił brak materiału. Co do organizacji mogę powiedzieć tylko tyle ,że mój dach 290 m2 wykonali w 6 dni( nie licząc 2 dni braku materiału), oczywiście z obróbkami .
HEJ!

Czarek Oczko
17-07-2004, 22:25
Skontaktowałem się z nimi.
Przyjechał szef, całkiem rzeczowy, wziął mój projekt, w połowie tygodnia mam mieć wycenę.
Pytał o takie szczegóły, że nie byłem do tego przygotowany.
Mam nadzieję, że podobny jest przy pracy.
Od razu powiedział, że nie będzie najtańszy, za to nie będę musiał szukać ekipy do poprawek :lol: . Zobaczymy !!!

Ketiso dzięki za namiary

Czarek