PDA

Zobacz pełną wersję : Gotowe projekty wnętrz



halina71
28-11-2013, 10:10
Dzień dobry,
mam na imię Halina i zwracam się do was o poradę. Jestem na etapie urządzania domu i znalazłam w internecie coś takiego jak [REKLAMA] Ktoś z Was miał styczność z czymś takim? Ceny są stosunkowo niskie a projekty wyglądają fajnie. Pomóżcie, bo nie jestem przekonana.

mili_29
29-11-2013, 09:22
Cześć :) bardzo polecam gotowe projekty wnętrz! Skorzystaliśmy z tego z mężem rok temu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Remont zbliżał się nieubłaganie, a my nie mieliśmy pomysłu ani zbyt wiele pieniędzy... na stronie z gotowymi projektami wnętrz znaleźliśmy aranżacje które nas urzekły i skontaktowaliśmy się z firmą. Wszystko najpierw omówiliśmy, odpowiedzieliśmy na różne pytania, aby całość odpowiadała naszym potrzebom . Chcieliśmy mieć stół, który po rozłożeniu będzie bardzo duży, bo mamy duzą rodzinę i lubimy robić imprezy rodzinne, ale na co dzień jest nas tylko trójka dlatego trzeba było to wszystko zaplanować. Architekci wzięli to wszystko pod uwagę, przerobili do wymiarów naszego wnętrza i dostaliśmy bardzo dokłądną dokumentację z rozpisanymi wszystkimi elementami, mebli, podłóg - co gdzie kupić, z cenami i nawet wszystkimi kolorami farb - po prostu wszystko, i najlepsze: - w trzech wariantach cenowych! wiec wybieraliśmy to co nam pasowało. Wyszło super i zeszłe święta z całą rodziną spędziliśmy u nas - było pięknie i wygodnie :)

Elfir
01-12-2013, 21:40
Cześć :) bardzo polecam gotowe projekty wnętrz!

Wyjaśnij mi czego dotyczył ten projekt wnętrz skoro miesiąc temu dopiero kładli ci tynki w domu:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?220590-Tynki-gipsowe-w-listopadzie&p=6211516#post6211516

Robić tzw. szeptaną reklamę też trzeba umieć.
Jeszcze jeden wpis z linkiem reklamowym i daję bana obydwóm użytkowniczkom!

Yaa
01-12-2013, 21:50
no prosze jaki Sherlock :D

halina71
02-12-2013, 08:36
Przepraszam Pana najmocniej ale nie rozumiem tych insynuacji i "pogróżek". Moje pytanie dotyczyło konkretnej strony, stąd zamieszczony link. zamiast doszukiwać się spisku może udzieli mi Pan porady, bo ja na głowie mam remont mieszkania a nie szeptanej reklamy!

joliska
02-12-2013, 11:30
Halino,
przeczytaj, do kogo zwraca się Elfir..