PDA

Zobacz pełną wersję : jaka ziemia ???



kominiarz
14-07-2004, 22:17
Witam,
właśnie porządkuję swoją działkę, ścinam drzewa, usuwam pieńki itp.
pewien jegomość który te prace wykonuje chce do wyrównania moje działki nawieść ziemi, jak sam mówi ma jakąś tam ziemię, podobno ciemną ale nie ogrodową po 200zł za kamaza.

No właśnie jak z tą ziemią jest ?

Czy warto wziąść pierwszą lepszą i troche tańszą ziemię i póżniej mieć z tym ewentyualnie jakieś kłopoty?
Czy warto zainwestować troszkę więcej i mieć porządną ogrodową?
Jak obecnie kształtują się ceny dobrej ogrodowej ziemi?

Z kominiarskim pozdrowieniem :wink: kominiarz.

jatoja
14-07-2004, 22:28
Witam,
właśnie porządkuję swoją działkę, ścinam drzewa, usuwam pieńki itp.
pewien jegomość który te prace wykonuje chce do wyrównania moje działki nawieść ziemi, jak sam mówi ma jakąś tam ziemię, podobno ciemną ale nie ogrodową po 200zł za kamaza.

No właśnie jak z tą ziemią jest ?

Czy warto wziąść pierwszą lepszą i troche tańszą ziemię i póżniej mieć z tym ewentyualnie jakieś kłopoty?
Czy warto zainwestować troszkę więcej i mieć porządną ogrodową?
Jak obecnie kształtują się ceny dobrej ogrodowej ziemi?

Z kominiarskim pozdrowieniem :wink: kominiarz.

Jeżeli masz dużą działkę to zamów jeden samochód tej ziemi - zobaczysz jaka ona jest. Nawet jeżeli będzie marna to duża powierzchnia ją wchłonie bez straty na jakości. Niewiele ryzykujesz bo 200 zł za dobra ziemie to bardzo mało.

Rbit
15-07-2004, 06:41
To prawda 200 za kamaza to cena bardzo przyzwoita ( przynajmniej jak na okolice warszawy) ja najtaniej placiłem 250 za ziemie która zebrali jak zabudowywali pole pod Giełde Hurtowa w Broniszach a nie był to czarnoziem a raczej glinoziem. :wink: