PDA

Zobacz pełną wersję : Hamra house



KordekLK
07-12-2013, 15:34
Witam,
Zainteresował mnie domek Hamra house z poniższego linku:
http://panidyrektor.pl/7-sposobow-na-maly-dom-malym-kosztem-jaki-zbudowac-dom-kiedy-mamy-niewielki-budzet-ep-1/

Domek nie posiada łazienki ale myślę, że nie byłoby problemu aby ją doprojektować. Problemem jest czy taki projekt lub coś w bardzo podobnym stylu jest dostępne w Polsce? Wiecie może czy taki projekt można kupić a jeśli tak to gdzie? Czy pozostają tylko odwiedziny u architekta i projekt na zmówienie? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

siwy_001
07-12-2013, 19:23
Ciekawy domek letniskowy, podobny projekt można zamówić u architekta, gotowca nie spotkałem. Jako dom całoroczny nie wyobrażam sobie korzystania z niego, ale pewnie się da.

KordekLK
08-12-2013, 07:11
Ciekawy domek letniskowy, podobny projekt można zamówić u architekta, gotowca nie spotkałem. Jako dom całoroczny nie wyobrażam sobie korzystania z niego, ale pewnie się da.

Podoba mi się w nim prostota konstrukcji która pozwala na to by go w dużej mierze wybudować samemu. Środek widziałbym by jednak trochę inaczej. W moim przypadku byłby to domek całoroczny. Ciekawe na ile architekt go wyceni.