PDA

Zobacz pełną wersję : Kotły Buderus - Czy to dobry wybór ? Skusić się ???



Marcin z Pomorza
15-07-2004, 15:39
Rozglądam się za kotłem na drewno i węgiel. Czy kotły Buderus'a są godne uwagi ??? Może ktoś ma coś takiego u siebie, albo może wie coś na ich temat. Proszę o radę. :wink:

Bio
15-07-2004, 16:54
Buderus ma wiele róznych konstrukcji. Ostatnio widziałem bliźniaczo podobny do naszego Camina. Jeżeli o tym samym myślimy, to jest to kocioł z górnym spalaniem. Daj jakiś link, gdzie można obejrzeć obiekt Twojego zainteresowania.

Betty
16-07-2004, 00:00
Zakup totalnie bez sensu. Za drogo (nie sprawdzałam ale jestem pewna ceny wywalonej w kosmos). Nie przepłacaj za znaczek firmowy i wymyślne teorie Panów od marketingu i reklamy.

pwp
16-07-2004, 08:41
budrus to bez wątpienia dobra firma, posiadająca stosunkowo drogie produkty. sam osobiście posiadam kocioł firmy zębiec i jestem z niego bardzo zadowolony, palę wszystkim (węgiel, koks, drewno, brykiety, itp) sprawuje się już dwa sezony bez zarzutów, dzięki dużej komorze spalania na dobę muszę ładować max 3 razy

rafałek
16-07-2004, 10:21
pwp możesz powiedzieć czym palisz przy 3 załadowaniach?

Marcin z Pomorza
16-07-2004, 13:08
Kotły Buderusa możecie obejrzeć na stronie www.buderus.pl i nie wydaje mi się żebym przepłacał - ceny podobne do innych producentów

Bio
16-07-2004, 13:42
Marcin. Buderus handluje także kotłami innych firm. W ofercie ma ich multum. Nie mówmy o cenach tylko o kotle. Jak można udzielić odpowiedzi nie znając nawet symbolu, nazwy tego kotła.

Betty
19-07-2004, 10:00
Muszę zweryfikować swoją poprzednią wypowiedź. Cena stałopalnych Buderusów jest atrakcyjna. Warto byłoby im się przyjrzeć bliżej.

Bio
19-07-2004, 21:31
Czy doczekam się symbolu, nazwy tego kotła?

Mały
21-07-2004, 18:06
Witajcie.
Kotły o których piszesz to buderus dor(na drewno)-osobiście wybrałbym atmosa-tańszy lub wielopaliwowego ferruma).Ten drugi to buderus dor czyli wcześniej dakon dor-rzeczywiście dość ciekawa konstrukcja przy nie powalającej cenie ,tyle tylko że jedyną "automatyczną" regulacją jest regulator siągu Honeywella.No i ta maleńka komora załadowcza...

Mały
21-07-2004, 18:08
Przepraszam o tym pierwszym chciałem napisać "buderus kp" taki "zerżnięty atmos.