PDA

Zobacz pełną wersję : Deweloper Szczecin



Basia.n
16-12-2013, 19:36
Nie widziałam jeszcze tematu, więc uznałam, że zacznę. Generalnie, niedawno się sprowadziłam do Szczecina, świetne miasto. Nie jestem jakimś wyjątkowym bogaczem, dopiero niedawno zaczęłam znośnie zarabiać na tyle, żeby myśleć o własnym mieszkaniu. Nawet z kredytem. Szukałam, przejrzałam oferty wielu deweloperów. Natknęłam się na Artbud, który buduje osiedla w różnych cześciach miasta. Popytałam, okazało się, że mało kto był mi w stanie powiedzieć coś o firmie, podobnie w internecie. Stronę mają przejrzystą, budynki od razu mi się spodobały
http://img191.imageshack.us/img191/238/m4k2.jpg
Wydawały się nowoczesne. I faktycznie takie są ;). Mieszkam tam od jakiegoś czasu, jestem całkiem zadowolona. Jednakże, mam pytanie. Niestety, nie mogę znaleźć większego lokum w tego typu bloku, a szukam dla rodziców. Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę z podobnym standardem?

bonio89
17-12-2013, 15:07
Ja szukam teraz czegoś do kupienia w sz-nie. Mogę Ci polecić polnord, a Osiedle Glinki, inwestycje maciejkowe wzgórze, Małe Błonia i Park Ostrowska.

andrey_marciniak
19-12-2013, 14:55
Wg. mnie rynek szczeciński jest bardzo przesycony dużymi firmami, które pojawiają się i znikają. Nie buduje to odpowiedniej atmosfery zaufania, a pieniądze, które zbieraliśmy całe życie (lub zobowiązaliśmy się spłacić) łatwo mogą przepaść wraz z taką firmą. Wygodnym rozwiązaniem staje się powierzenie swojego problemu osobie indywidualnej, która osobiście rozpatrzy każdy przypadek i dzięki swojemu doświadczeniu prześle go dalej. Mowa o pośrednikach nieruchomości. W Szczecinie osobą godną polecenia jest pan Piotr Otto z 'Otto Consulting'. Jest to osoba doświadczona, która ma dobranych do siebie deweloperów (stabilnych, musi dbać o reputację). Na co dzień lokalizuje i pozyskuje miejsca i inwestycje deweloperskie. Reprezentuje klienta na licytacjach komorniczych, co sprawia że cały czas musi być 'na czasie'. Dodatkowym argumentem jest podniesienie prestiżu marki GRAZ na rynku Szczecińskim. Polecam wszystkim zainteresowanym sprawdzenie tego człowieka.

luntrusk
19-12-2013, 15:35
Reklama - jak nic... ;)

Wejdź na posty bonio89 - tam wiele wytłumaczyłam.

Teska
14-03-2014, 21:34
Ktos sobie żartuje z tym polnordem????? wystarczy wpisać w wyszukiwarkę forum kaziemierska - to jak poczytacie to wam oczy z orbit wyjdą...

reklama jak nic.

Swoją drogą, parę km od Szczecina są domy po 30 tyś euro...same zalet mieszkania w de dla ludzi z dziecmi i nie tylko.
ostatnio oglądałam z 5 tyś euro do remontu oczywiscie generalny ale ściany i dach ok działka spora 3 tys m.

wystarczy popatrzec poczytać - pośrednicy myślą tylko o swojej prowizji...

Teska
14-03-2014, 21:36
Baśka....hihi jak tam mieszkasz to współczuję....też jest o tych budynkach forum....

swoją drogą należąaoby te reklamy po prostu kasować ....

o.olga
26-03-2014, 17:24
jestem od niedawna mieszkanką osiedla przy ul. Kazimierskiej ale mieszka mi sie tu bardzo dobrze , osiedle jest świetnie skomunikowane , ładne ,polecam

Sebastian737
25-11-2015, 09:57
Dzięki mojej siostrze jestem na bieżąco, jeżeli chodzi o deweloperów w Szczecinie. Szuka mieszkania od pewnego czasu. Dużo jest firm w Szczecinie, oferta ogromna, ale wybór jest trudny. Wiadomo, że wybór na dłuższy czas. Jeden budynek spodobał jej się szczególnie, ale to przede wszystkim dlatego, że dzielnica spokojna. To na ulicy Ogrodniczej i Dyngusowej. Ważne, że budynek wykończony solidnie. :cool: Macie jakieś informacje o tym deweloperze. ideadeweloper? Panowie dopiero zaczynają, ale może ktoś coś słyszał?

Bellamik
24-02-2016, 19:59
Dzięki mojej siostrze jestem na bieżąco, jeżeli chodzi o deweloperów w Szczecinie. Szuka mieszkania od pewnego czasu. Dużo jest firm w Szczecinie, oferta ogromna, ale wybór jest trudny. Wiadomo, że wybór na dłuższy czas. Jeden budynek spodobał jej się szczególnie, ale to przede wszystkim dlatego, że dzielnica spokojna. To na ulicy Ogrodniczej i Dyngusowej. Ważne, że budynek wykończony solidnie. :cool: Macie jakieś informacje o tym deweloperze. ideadeweloper? Panowie dopiero zaczynają, ale może ktoś coś słyszał?

Chyba wiem o jakim budynku mówisz Apartamenty Bukowo :D. Widziałam w biurze nieruchomości ofertę, jak szukałam mieszkania. Kupiłam mniejsze kawałek dalej, ale to mieszkanie będę jeszcze długo pamiętać. Rzadko można znaleźć taki standard w takiej cenie. To chyba potwierdza tylko opinie, że nie tylko wielkie firmy i deweloperzy z doświadczeniem 30-letnim budują zgodnie ze sztuką i klasą. Z tego co wiem, Ideadeweloper to mała firma, ale właśnie takim ludziom najbardziej zależy na zadowoleniu klientów. Nie jakieś wielkie firmy deweloperskie, które mają tylko jeden cel: jak najwięcej sprzedać. A jak trafi się marudny klient to trudno.
W takim mieszkaniu można zakochać się od pierwszego wejrzenia.