PDA

Zobacz pełną wersję : Firma budowlana Poznań / Swarzedz i okolice



mj80
20-12-2013, 19:17
Witam,

czy możecie podzielić się doświadczeniami przy wyborze firmy budowlanej?

Zastanawiam sie na wynajęciem firmy budowlanej i powierzenie wykonania wszystkich prac (w tym roku stan surowy zamknięty),
lub też podjęciem współpracy z doświadczenym budowlańcem / kierownikiem budowy,
który zorganizuje firmy specjalizujące się w poszczegółnych etapach budowy (fundamenty, ściany+strop, dach, itp.)

czy ktoś może polecić solidnych i rzetelnych wykonawców z okolic Poznania / Swarzędza?

pozdrawiam.

kater-acme
23-12-2013, 16:58
Piszesz: "w tym roku" - ale chyba Ci chodzi o 2014? Bo w 2013 to w sumie niewiele już zrobisz ;)

Jestem ze Swarzędza, ale buduję się pod Stęszewem. Fundamenty, ściany i stropy robiła ekipa z Nowego Tomyśla - myślę, że bez problemu podjadą i tu, to tylko kwestia dogadania. Wyboduwali ładnie, porządnie, zachowali porządek; no czasem tam z terminem nie trafili, ale to chyba u każdego tak jest; a jak nie budujesz całości w 1-1,5 roku, to nie ma co się marszczyć o parę dni czy nawet 2 tygodnie; więźbę robił gość też z okolić N Tomyśla, współpracujący w sumie od dawna z murarzami; również b porządna robota, po prostu rzetelnie i konkretnie; dachówkę kładł gość ze Stęszewa, i też ładnie się sprawił - na razie każdego z nich mogę polecić :) (ewentualne kuchy pewnie jak wyjdą, to za 1-5-10 lat hehe)

Jak chcesz to Ci dam namiary na priv; a zresztą i tak chcę ich wpisać na białą listę Wlkp bo naprawdę fajnie się sprawili

Elfir
11-04-2014, 12:51
Z takimi pytaniami nie na forum ogólne ale do działu "grupy budujące". Albo sam sobie wyszukaj polecaną firmę w wątku "Biała lista wykonawców"

Żeberko
09-06-2014, 18:33
Hej,
podeślesz kontakt do murarzy na prv?:rolleyes: Z góry dziękuję

Paulina77
28-07-2014, 14:41
Ja polecam firmę z Poznania mam tylko nr telefonu: 516176308, w zeszłym roku wybudowali mi piękny domek i wszystko jest ok :)