PDA

Zobacz pełną wersję : NAJLEPSI sprzedawcy okien



blokno
14-01-2014, 11:51
Uwagi i opinie na forum najczęściej dotyczą kłopotów ze sprzedawcami, problemów z reklamacjami, nieterminowością.. Czasami jednak piszą również ci, którzy są zadowoleni i są usatysfakcjonowani z obsługi i dokonanego zakupu. I to jest chyba najlepsza satysfakcja dla dobrego sprzedawcy, kiedy ktoś dostrzeże jego zaangażowanie, pochwali go i poleci innym. To jest też dla niego motywacja do dalszego kształcenia się i bycia coraz lepszym sprzedawcą - doradcą, partnerem dla klienta.

Proponuję, żeby ci, którzy są zadowoleni z obsługi w punkcie sprzedaży okien wyrażali tutaj swojej pozytywne opinie. To chyba będzie najlepsza wskazówka dla innych, którzy poszukują okien i rzetelnej, dobrej obsługi.

A więc: którego sprzedawcę możecie polecić innym?

Panom sprzedawcom i paniom sprzedawczynią tutaj dziękujemy.. A jeśli chcecie napisać o sprzedawcach coś złego, podzielić się złymi doświadczeniami, to napiszcie w odrębnym wątku p.t. Najgorsi sprzedawcy.. ;)

domowy cieć
14-01-2014, 15:07
ha ha ha to się zacznie kryptoreklama - moim zdaniem inicjatywa lekko chybiona

lukasz860910
15-01-2014, 08:30
bedą pisać ci co kupili i firmy

lukasz860910
15-01-2014, 08:35
to ja zacznę kupowałem w Turku SunDay ul. 3 Maja (dom strażaka) profil Veka
jestem bardzo zadowolony z okien, montaży, terminowości, obsługi, doradzili itp. Polecam

witek86
15-01-2014, 13:38
http://allegro.pl/marketing-szeptany-zaszum-w-sieci-i3827271928.html

domowy cieć
15-01-2014, 14:23
Tyle za dwa miesiące stukania w klawiaturę ? Zmieniam zawód;)

Charlie
15-01-2014, 22:25
Najlepsi sprzedawcy, hm..
Dla mnie to taki co potrafi sprzedawać drogo czyli produkty najbardziej zaawansowane.
To jest najwyższa liga.

witek86
16-01-2014, 11:41
Najlepsi sprzedawcy, hm..
Dla mnie to taki co potrafi sprzedawać drogo czyli produkty najbardziej zaawansowane.
To jest najwyższa liga.

ostatnio dużo słyszałem że jesteśmy "najdroższą " firma w lubuskim .
no ale co zrobisz jak wokoło sam druty itp:)
później powiedzą że w cenę okna wchodzi zmiana nazwy z HeKaplast na awilux i klient za to płaci

Charlie
16-01-2014, 12:37
Najlepszy towar sprzedajesz z najlepszą usługą a to samo z siebie jest droższe .

Ludzie, którzy łudzą się, że tanie to dobre nie mają dystansu do otaczającei ich rzeczywistości - inaczej mówiąc są bezrefleksyjni.

MMichal
16-01-2014, 12:39
Witam


ostatnio dużo słyszałem że jesteśmy "najdroższą " firma w lubuskim .
no ale co zrobisz jak wokoło sam druty itp:)
później powiedzą że w cenę okna wchodzi zmiana nazwy z HeKaplast na awilux i klient za to płaci

to chyba dobrze prawda ? ja bym się cieszył z takiej opinii :)

Pozdrawiam

finlandia
17-01-2014, 10:15
10 odpowiedzi i żadna na temat. Temat zdechł idąc w innym kierunku. A założyciel prosił byśmy się tu nie odzywali a tak - nawet jeśli dopiszą Klienci, to i tak początek zniechęci potencjalnych czytających..
Proponuję zacząc jeszcze raz z nazwą postu typu "Okna i drzwi - biała lista firm". Sam by to zrobił, ale mi jako sprzedawcy nie wypada :D

MMichal
17-01-2014, 20:33
Witam

finlandia -temat zdechł zanim się narodził - bo takie tematy nie mają najmniejszego sensu, nie tu na forum, bo kto niby zweryfikuje to co piszą "zadowoleni" klienci ?

ja mogę podać tutaj listę 10 firm a precyzyjnie mówiąc montażystów, którym bym powierzył montaż - widziałem po kilka, kilkanaście robót jakie wykonali i ... zostanę oskarżony o stronniczość itp itd

Równie dobrze taką 10 podam na czarnej liście :) poprę to jeszcze fotkami i ... znowu oskarżą mnie o stronniczość :)

Pozdrawiam

finlandia
17-01-2014, 20:55
Ale tego właśnie oczekują klienci. Podania tych dobrych. Oczywiście że będzie to stronnicze, możliwe do obalenia itp. Ale po to był apal by sprzedawcy się nie mieszali do wątku, by to została wyłącznie lista poleceń.

MMichal
18-01-2014, 00:19
Witam

Czyli w sumie ja jako - nie sprzedawca okien - mogę takową zrobić :)
ale jakoś wolę to przekazywać osobą ściśle zainteresowanym osobiście, nie na forum :P wolę aby mnie w ciemnej ulicy nikt nie pobił :)

pozdrawiam

blokno
19-01-2014, 21:10
Witam

finlandia -temat zdechł zanim się narodził - bo takie tematy nie mają najmniejszego sensu, nie tu na forum, bo kto niby zweryfikuje to co piszą "zadowoleni" klienci ?

ja mogę podać tutaj listę 10 firm a precyzyjnie mówiąc montażystów, którym bym powierzył montaż - widziałem po kilka, kilkanaście robót jakie wykonali i ... zostanę oskarżony o stronniczość itp itd

Równie dobrze taką 10 podam na czarnej liście :) poprę to jeszcze fotkami i ... znowu oskarżą mnie o stronniczość :)

Pozdrawiam

Ale właśnie o to chodzi - podaj ! To ty weźmiesz odpowiedzialność za to co podałeś, najwyżej ktoś zweryfikuje twoją opinię. Bylebyś nie podawał swojej firmy i jej doskonałej oferty.. :-)
A jeśli masz pomysł na "czarne" polecenie - załóż po prostu nowy wątek.. pzdr

MMichal
19-01-2014, 21:28
Witam


Ale właśnie o to chodzi - podaj ! To ty weźmiesz odpowiedzialność za to co podałeś, najwyżej ktoś zweryfikuje twoją opinię. Bylebyś nie podawał swojej firmy i jej doskonałej oferty.. :-)
A jeśli masz pomysł na "czarne" polecenie - załóż po prostu nowy wątek.. pzdr

weryfikuję czasami jak inwestor prosi ale robię to indywidualnie a nie na forum, przynajmniej mnie nikt o nic nie może oskarżyć :) POLSKA to dziki kraj :)


pozdrawiam

witek86
22-01-2014, 10:01
można zrobić czarną listę albo wątek z fotkami (pewnie każdy jakieś ma ) jak ''montują '' okna
pewnego czasu coś takiego było kilka fotek
mogła by się fajna galeria zrobić

finlandia
22-01-2014, 10:31
Witku, ale czarnych przypadkow jest az nadto.. swego czasu nawet chyba byl tu juz watek - galeria fuszerki :)
problem w tym, ze tak ciezko o dobre slowo.. A nie wierze, ze nie ma kogo za co pochwalic.

blokno
25-01-2014, 10:01
ja mogę podać tutaj listę 10 firm a precyzyjnie mówiąc montażystów, którym bym powierzył montaż - widziałem po kilka, kilkanaście robót jakie wykonali i ... zostanę oskarżony o stronniczość itp itd

A ja myślę, że nikt o nic cie nie oskarży, a kilka osób może być wdzięczne za wskazanie dobrego fachowca. Ja na przykład mogę polecić pana Rafała Stańca z Wołomina, bo obserwowałem jak montuje okna, jak potrafi doradzić i jak potrafi dobrać odpowiednie materiały. Człowiek po prostu zna się na tym co robi, ale co nie mniej ważne nie jest bucem, tylko potrafi uczciwie doradzić.. I takich handlowców / montażystów powinno się wskazywać inwestorom, żeby nie trafiali na partaczy.. pzdr

innabajka
20-05-2014, 20:11
Uwagi i opinie na forum najczęściej dotyczą kłopotów ze sprzedawcami, problemów z reklamacjami, nieterminowością.. Czasami jednak piszą również ci, którzy są zadowoleni i są usatysfakcjonowani z obsługi i dokonanego zakupu. I to jest chyba najlepsza satysfakcja dla dobrego sprzedawcy, kiedy ktoś dostrzeże jego zaangażowanie, pochwali go i poleci innym. To jest też dla niego motywacja do dalszego kształcenia się i bycia coraz lepszym sprzedawcą - doradcą, partnerem dla klienta.

Proponuję, żeby ci, którzy są zadowoleni z obsługi w punkcie sprzedaży okien wyrażali tutaj swojej pozytywne opinie. To chyba będzie najlepsza wskazówka dla innych, którzy poszukują okien i rzetelnej, dobrej obsługi.

A więc: którego sprzedawcę możecie polecić innym?

Panom sprzedawcom i paniom sprzedawczynią tutaj dziękujemy.. A jeśli chcecie napisać o sprzedawcach coś złego, podzielić się złymi doświadczeniami, to napiszcie w odrębnym wątku p.t. Najgorsi sprzedawcy.. ;)


Jako że jestem po zakupie okien i ich montażu mogę śmiało polecić firmę którą wybrałem z pośród kilku.
Wybrałem okna na profilu Schuco SI82 z ciepłą szybą 0.5. Okna dostarczyła mi firma z Warszawy Kwadra-T www.kwadra-t.com.pl
Obsługa, doradztwo i Cierpliwość do klienta wzorowa :) Okna montował Pan Paweł specjalista w tej dziedzinie.
Okna wyprodukowała fabryka Awilux (HEKAPLAST) wszystko w terminie i z najwyższą starannością. Nie było się do czego przyczepić :)
Łacznie dostarczyli mi 19 okien w tym okno HS
Polecam tą firmę