PDA

Zobacz pełną wersję : Pompy ciepła - solar shop wadowice - instalator



Zuzaaa
17-01-2014, 15:41
Witam

Mam pytanie od znajomego a że jestem na forum obicałam zadać. Czy ma ktoś i jakie doświadczenia w sprawie pompy ciepła z firmy Solar Shop z Wadowic ? Znajomy słyszał różne relacje i chciałabym podpytac czy ktoś z Was miał z nimi doświadczenia i jakie.

Chodzi mi o firmę instalacyjną, nie o same pompy.

Pozdrawiam Zuza

fachman19
17-01-2014, 17:08
Ty w Warszawie oni z Wadowic.
Nawet dobra firma musi kierować się ekonomią.
Jak myślisz jaka będzie sprawność działania firmy jak trzeba będzie coś poprawić (dorobić,zmienić ).

Zuzaaa
17-01-2014, 19:13
Ty w Warszawie oni z Wadowic.
Nawet dobra firma musi kierować się ekonomią.
Jak myślisz jaka będzie sprawność działania firmy jak trzeba będzie coś poprawić (dorobić,zmienić ).


Wiem wiem i dlatego jak pisałam nie jest to dla mnie (ja będe miała ogrzewanie gazowe) tylko dla znajomego zdecydowanie bliżej Wadowic niż Warszawa. Niestety pilnie potrzebuje on informacji o tej firmie czy jako instalator i firma prowadząca cały cykl montarzu jest terminowa, słowna, czy ludzie są zadowoleni czy przeciwnie itp dlatego jak ktoś z nimi miał doczynienia będę wdzięczna za informacje.

Zuza

jgrolik
17-01-2014, 21:33
Witam,

Też jestem zainteresowany informacją jak wygląda współpraca z tą firmą

Pozdrawiam

rafla
23-01-2014, 20:43
Z tego co widzę ceny podobne do innych znanych firm z okolicy. Co do jakości sam chętnie czegoś bym się dowiedział.

stanley79
09-05-2014, 17:59
Z tego co widzę ceny podobne do innych znanych firm z okolicy. Co do jakości sam chętnie czegoś bym się dowiedział.

Panowie i Panie - oszczędze wam wszystkim rozczarowania - omijajcie tych ludzi z daleka. Wykonali u nas jedną usługę i o jedną za dużo - zainteresowanym prześlę fotki i opisy na e-maila. Ostrzegam raz jeszcze - tylko nie oni...
A pompy ciepła niech zakladaja doświadczone firmy w tym zakresie a nie fahofcy...

mikromikro
02-06-2014, 11:03
Z tego co widzę ceny podobne do innych znanych firm z okolicy. Co do jakości sam chętnie czegoś bym się dowiedział.

co do jakości to mogę szczególnie odradzić. Mamy mikroinstalację która nie działa...

mikromikro
06-07-2014, 12:22
Reklamacja zgłoszona do firmy w marcu, teraz jest lipiec a usterka nie usunięta. Solarshop, topset wadowice czy stryszów to firma ze średniowiecza...