PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką wieżę muzyczną do salonu kupić? Wasze opinie



Redakcja
26-01-2014, 10:05
Drodzy Forumowicze, podzielcie się swoim doświadczeniem - jaką wieżę muzyczną do salonu kupić?

Jakie są Wasze doświadczenia i opinie?

Luxum
28-09-2015, 12:43
To jest temat rzeka... Natomiast znam polskie kolumny, które w Polsce nie są oferowane, ale jak ktoś chce kupić, to nie ma problemu. Firma dostarczy. Są trzy podstawowe elementy brane pod uwagę inwestując w dobre kolumny muzyczne.
1. Brzmienie
2. Design
3. Cena
W przypadku kolumn muzycznych płacimy najwięcej za markę.
To porównywalne z odzieżą modową. W wielu przypadkach płacimy wyłącznie za markę.
W markach nie ma nic złego, ale jak niosą za sobą konkretne wartości, takie jak jakość, obsługa klienta i filozofia produktu
Urządzając dom w nowoczesnym stylu, chciałem wybrać kolumny muzyczne, które zachwycą dźwiękiem, unikalnością stylu i nie zrujnują
nadwyrężonego budową domu budżetu.
Na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, dla kierunku Inżynierii Dźwięku wybudowano komorę bezechową. Ze względów zawodowych ( firma Luxum brała udział w wykańczaniu wnętrza ) bywałem tam często. Mój wzrok przykuły kolumny muzyczne The Bell firmy Sound Flo. Wygląd, rozmiar - prawie 120cm robi swoje i brzmienie, są chyba doskonałe. Okazało się, że ich współtwórcą jest Polak, który na co dzień projektuje produkty dla Philipsa. Obok tych kolumn nie dało się przejść obojętnie. Ale jak to bywa, pewne rzeczy
schodzą na plan dalszy, gdy do urządzenia jest cały dom. Aż do momentu, kiedy po chyba niemal roku zobaczyłem te kolumny w sklepie muzycznym w galerii w Berlinie. Tym razem skontaktowałem się z firmą i nowiutkie kolumny stanęły w salonie. Wybrałem w wersji czarno-miedzianej. Budzą zachwyt, nawet niedowiarków. Coś wspaniałego, godnego polecenia. Cena? Komplet udało się wytargować na równe 30 tyś brutto z transportem
Zobaczcie sami. Uważam, że to z pewnością jedna z najlepszych opcji na dobrej klasy kolumny muzyczne:
http://www.soundflo.eu/
332199