PDA

Zobacz pełną wersję : Strasznie glosno dzialajacy odkurzacz



Nolimit
29-01-2014, 22:41
Witam

Mam pytanie, co moze byc przyczyna tego ze centralny odkurzacz chodzi strasznie glosno?

Chodzi mi o centrale odkurzacza. Czy niektore modele tak maja ze chodza glosno? Myslalem ze odkurzacz centralny polega na tym ze jest cicha praca a nie dudni na caly dom gorzej niz zwykly...

Aleksandryta
30-01-2014, 17:02
możesz łaskawie napisać, gdzie masz umieszczony odkurzacz i podać markę i z czego masz zbudowany dom?
A odkurzacz centralny nie polega na tym, że cicho chodzi.... Przeczytaj uważnie, co napisałeś.....

przemo1
13-02-2014, 14:26
Witam

Mam pytanie, co moze byc przyczyna tego ze centralny odkurzacz chodzi strasznie glosno?

Chodzi mi o centrale odkurzacza. Czy niektore modele tak maja ze chodza glosno? Myslalem ze odkurzacz centralny polega na tym ze jest cicha praca a nie dudni na caly dom gorzej niz zwykly...
Jak głośno chodzi, to trzeba przykręcić do ściany, nie będzie Ci szuja po chałupie chodził (i to głośno) :) - a poważnie, to musisz podać więcej informacji: nazwę/model/miejsce montażu itp. Z pewnością niektóre modele tak mają, że chodzą głośno, jednak bez konkretnych informacji nikt Ci nie będzie wstanie pomóc.

melaga
30-06-2014, 19:39
Każdy odkurzacz ma inaczej, podaj model to moze coś zaradzimy ;)

krzychu401
15-07-2014, 11:39
Podaj nazwę lub model to już coś będziemy wiedzieć i może wymyślimy jakieś rozwiązanie.