PDA

Zobacz pełną wersję : woda na czas budowy -HELP!!!!!!



modo
19-07-2004, 17:38
Czołem,

jestem nowy, więc na początek parę słów o sobie.
Urodziłem się w lipcu.... Eemmmm , to chyba nie ta bajka :D
Zaczynam budowę domu pod Warszawą.
Niestety warunki przyłączenia docelowej wody sa okropne;długo trwa i drogo kosztuje. :evil:
Potrzebuję bardzo pilnie wody na budowę. Czy ktoś z forumowiczów ma może pomysł, skąd wziąć beczkowóz( pytałem u operatora - nie mają)?
Albo może na biegu wykopac studnię?
Budowa w okolicach Piaseczna koło Wawy.

Dzięki za ewentualne rady i namiary.

Pozdrawiam
modo

Jerzysio
20-07-2004, 13:23
Czy w drodze masz wodociąg? Jeśli tak, próbuj może dadzą Ci wodę z hydrantu ? Może masz sąsiada który Cię poratuje wodą z węża? Poszukaj po okolicy może gdzieś ktoś coś ma? Znane są pod Warszawą przypadki że po wykonaniu stanu zerowego ( a to wiele wody nie wymaga ) operatorzy godzili się na wykonanie przyłącza docelowego ( poszukaj w starych wątkach ).
Pozdro
J

21-07-2004, 10:29
Witaj,
moja rada-jeżeli masz wysoki poziom wód gruntowych, bardzo spieszy ci się z budową, masz ograniczone środki pieniężne -kop studnię ( najlepiej na kilka kręgów) zawsze będziesz mógł ją zlikwidować.
A wody na budowie nigdy za wiele np. do "podlewania" wylewek i takich tam :wink:
Powodzenia

zdzisiek77
21-07-2004, 18:10
Kopanie nie jest proste, ale jeśli nie chcesz mieć kłopotów z dowozem wody to polecam chyba, że nie ma tam wody zaskórnej co raczej żadko jest spotykane.
Pozdrawiam Zdzisiek

modo
22-07-2004, 19:32
Dzięki za rady.
Spieszy mi sie, bu juz zacząłem. :)
Sprawę rozwiązałem w ten sposób, że miły sąsiad pożyczył mi beczkę i zobowiązał się ją napełniać.
modo

23-07-2004, 09:29
No i super. Dobrzy sąsiedzi to podstawa.
Powodzenia !

Jerzysio
26-07-2004, 10:24
I bardzo dobrze i do przodu !
I tylko nie zapomnij sąsiadowi zapłacić za wodę, bo będą pierwsze kwachy, a po co jak, to porządny człek!
Pozdro
J