PDA

Zobacz pełną wersję : Mapka Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice.



Wakmen
19-07-2004, 19:47
Przysiadłem i zrobiłem:
Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice. (http://www.mapa3miasta.webpark.pl)

Plik jest dość duży ale po chwili cierpliwości otworzy się czegółowa mapa części Ziemi Kaszubskiej. Lokacje nanosiłem z kilku bardzo mało dokładnych mapek więc napewno są niedokładne. Jeżeli chciałbyś aby Twoją lokalizację poprawić, nanieść lub wykasować napisz w tym wątku lub do mnie. Dodatkowo, każdy może podać adres, który umieszczę pod danym Nickiem (porównaj mój - Wakmen).
Swego czasu brałem udział w biegach i marszach na orientację oraz ze względu na swoją profesję to na mapach dość dobrze się znam.i chyba nie będzie problemu aby prawidłowo umieścić na mapie wszystkich zainteresowanych. Ze względy na moje dość rzadkie przebywanie na Forum nieobiecuję natychmiastowej reakcji z mojej strony ale będę się starał aby wasze gusta zadowolić.

Za wszelkie uwagi krytyki i pochwały z góry dziękuję.

lusia
19-07-2004, 20:25
tu Lusia :)
proszę mnie umieścić koło Giergi. 8) 8) 8)
(między Giergą a MarcinemU)
pozdrawiam

Wakmen
19-07-2004, 20:27
Kwituję. :wink:

lusia
19-07-2004, 20:30
Wakmen- dzięki :D

wlowikowa
19-07-2004, 22:45
Przysiadłem i zrobiłem:
Jeżeli chciałbyś aby Twoją lokalizację poprawić, nanieść lub wykasować napisz w tym wątku lub do mnie. Dodatkowo, każdy może podać adres, który umieszczę pod danym Nickiem (porównaj mój - Wakmen).
Za wszelkie uwagi krytyki i pochwały z góry dziękuję.

No to ja piszę, że dobrze nas umieściłeś, a pod nickiem (wlowiki byłoby ładniej,ale to zniosę) wpisz adres z sygnaturki (www.mag.wrota.net/budowa.htm) , możesz też adres domowy, chwalę się, że mamy ; Słoneczna 5 :)

Pagin
19-07-2004, 23:25
Witam,
Zglaszam podejrzana dzialalnosc podejrzanego chochlika, ktory to przemiescil mnie z Polchowa na Koree ... w Mrzezinie. A tak w ogolnosci to ciesze sie znajdujac siebie samego na mapce :D

Wakmen
20-07-2004, 01:49
... Zglaszam podejrzana dzialalnosc podejrzanego chochlika, ktory to przemiescil mnie z Polchowa na Koree ... w Mrzezinie...
Takie przemieszczenie to nie problem - załatwione, wszystko notuję.

Chwilami mogą być problemy z wejściem na stronę, wtedy gdy będzie za duży tłok na stronie przy liczbie jednorazowej odwiedzin w ciągu jednej godziny ale takie są ograniczenia darmowych kont internetowych. Po każdym przekroczeniu pełnej godzinie zegarowej ograniczenie będzie ściągane.

Acha, najbliższa aktualizacja stronki dopiero w najbliższą niedzielę - wtedy będę miał dostęp do internetu.

Wakmen
20-07-2004, 06:51
No to ja piszę, że dobrze nas umieściłeś, a pod nickiem (wlowiki byłoby ładniej,ale to zniosę) wpisz adres z sygnaturki (www.mag.wrota.net/budowa.htm) , możesz też adres domowy, chwalę się, że mamy ; Słoneczna 5 :)
To już wiem. Oglądałem Wasz domek jakiś czas temu z bliska. Bardzo mi się podoba.

Ivo
20-07-2004, 07:58
To jeszcze ja - Młynek przed Przodkowem

Super pomysł :D

Kingaa
20-07-2004, 09:28
Wakmen - fajna mapka :)
Mnie proszę przesunąć 5km w prawo do Wieńca, a Jeziorko można trochę w lewo, ona bardziej w Górkach Wschodnich.
A ma75 możesz usunąć w ogóle, bo to kiedyś byłam ja :wink:

ewa
21-07-2004, 09:06
Hej, Mapka fajna ale troszkę nieaktualna:
nie ma już Karczemek i Dergaczowej (cokolwiek to jest)
na mapie nie ma Dobrzewina
My (czyli Ewa&Seb.) powinniśmy się znaleźć po drugiej stronie drogi (w prawo) i odrobinkę niżej.
Kodi również po drugiej stronie drogi (w prawo)
Gabi to samo (w lewo) i odrobinkę niżej
Pozdr.
Ewa

MarcinU
21-07-2004, 09:43
Ewa - Karczemki i Dobrzewino to to samo (funkcjonują obie nazwy).

Gierga powinna byc jakieś 300m dalej na północny-zachód on Macieja, natomiast lokalizacja Macieja odpowiada położeniu mojemu i Markusa (Markus bardziej na zachód). Lusia jakieś 500 m na wschód od Giergi.

Bea3 nie w Małkowie tylko w Czeczewie.

Tyle wiem.

Mirosław
21-07-2004, 11:33
Witam !!!!
Strasznie daleko wylądowałem od miejsca w którym mam kiedys zamieszkać. przybiiżona lokalizacja mojej działki to centymetr w bok od MarcinaU na literce C napisu Chwaszczyno na granicy lasu. Będę bardzo wdzięczny za przeniesienie mnie na właściwe miejsce. Mam bardzo dokładną mapę Gminy Szemud , mogę zeskanowć potrzebne frogmenty .
Pozdrówka :wink:

rafalg
21-07-2004, 12:30
Cześć Wakmen - jakbyś ta moją kropę połozył na literach "ch" nazwy Tuchomek, to trafisz w 100% w lokalizację mojej budowy.

la_mancha
21-07-2004, 23:55
Dzień dobry
Chciałbym wszystkich pozdrowić i przywitać. Jestem po raz pierwszy na forum - ale na pewno nie ostatni. W chwili obecnej - Gdynia, za czas jakiś Bojano. Do usłyszenia. Darek :D

Mirosław
22-07-2004, 09:52
Witam !!!
Darek zapraszam na strony forum Grupa Trójmiasto i okolice , tam jest nas dużo więcej ( a i Bojanowiczów paru się znajdzie ) Pozdrówka. :wink:

lola
23-07-2004, 07:56
Szkoda że brakuje lokalizacji forumowiczów z pd. województwa. Np z Tczewa, Starogardu, albo mnie z Gołębiewa Wielkiego..... Chyba kolega nie śledził dobrze całego wątku Trójmiejskiego. Pozdrawiam serdecznie i prosze o dalsze prace, bo mapka jest swietna i szkoda zeby miała taki ograniczony zasięg.

Mirosław
23-07-2004, 20:06
Witam!!
Wakmen mam nadzieje że znajdziesz trochę czasu aby mnie przenieć na właściwe miejsce. Gdzie napisałem wyżej . Z góry ogromne dzięki Pozdrówka :wink:

Mirosław
24-07-2004, 16:03
Witam!!!
Cały czas jeszcze buduję na Oksywiu :evil: a wolałbym w Bojanie :P .Pozdrówka :wink:

Wakmen
25-07-2004, 07:14
Szkoda że brakuje lokalizacji forumowiczów z pd. województwa. Np z Tczewa, Starogardu, albo mnie z Gołębiewa Wielkiego..... Chyba kolega nie śledził dobrze całego wątku Trójmiejskiego. Pozdrawiam serdecznie i prosze o dalsze prace, bo mapka jest swietna i szkoda zeby miała taki ograniczony zasięg.
Co do zasięgu to bardzo mi przykro ale na południe nic więcej nie poradzę (mapa się skończyła :( ) a na zachód to w sumie można byłoby coś dołożyć ale wielkość pliku mapy niewiarygodnie wzrasta. W sieci ta mapa zajmuje niecałe 1,5 Mb ale plik roboczy wynosi około 40 Mb (każda osoba i jej lokalizacja jest robiona na osobnej warstwie, więc policzcie ile tam jest warstw - ponad 100) a ja w domu mam b.starego kompa i często się wiesza jak za szybko chcę mu coś zapodać.

Dzisiaj jest niedziela i ostatni raz jestem w pracy przed urlopem a mam go aż 3 tygodnie. Ten czas będę chciał poświęcić na działalność związaną z realizacją naszego Orzeszka i żadko będę w domu (nocować będę na działeczce) ale jak kiedyś wyląduję w domu i Żoneczka będzie miała jakieś zajęcie nie kolidujące z długoterminowym siedzeniem przed kompem to wieczorem usiądę i zrobię wszystkie poprawki. Dla mnie łatwiej jest robić kilka rzeczy za jednym razem więc postaram się to jak najszybciej nadrobić.

Dorota_N
13-08-2004, 12:36
Mój domek powstaje w Gdyni.Jest to dom w dalich. Nie mam jeszcze zdjęć, ale w najbliższym czasie się to zmieni...
Pozdrawiam

Dorota_N
13-08-2004, 12:36
Jestem nową forumowiczką i chętnie zobaczę siebie na mapce. Mój domek powstaje w Pogórzu-na godzinę 17 od Klimasa, zaraz przy ulicy zaznaczonej na żółto...
Jest to dom w dalich. Nie mam jeszcze zdjęć, ale w najbliższym czasie się to zmieni...

Pozdrawiam i dziękuję

P.S. Z niecierpliwością czekam kiedy się pojawię na mapce....

Wakmen
17-08-2004, 09:22
Już zaktualizowałem (z wyjątkiem Dorota_N - następnym razem) i możecie sprawdzić czy tak już może być? Jak co to piszcie.

Mirosław
21-08-2004, 15:20
Już zaktualizowałem (z wyjątkiem Dorota_N - następnym razem) i możecie sprawdzić czy tak już może być? Jak co to piszcie.
Witam !!!
Już prawie jestem na swoim miejscu. Pisząc o literce C od napisu Chwaszczyno miałem na myśli napis wyżej na mapie obok napisu BOJAN.
Z góry dzięki za poprawkę.
Wiadomości z frontu- Kończą szlować strop.
Za niecały miesiąc będę mógł ogłosić wyprzedaż tz. BIGÓW( czytaj kantówek 5x10cm oraz 6x10) do podtrzymania desek szalunkowych .
Pozdrówka :wink:[/quote]

la_mancha
22-08-2004, 17:57
Witaj Wakmen
Czy mógłbyś umieścić i mnie na Twojej pięknej mapce. Bojano - na lewo od Giergi - jesteśmy prawie sąsiadami. Dokładnie ul. Sobieskiego.
Pozdrawiam. :)

kol
22-08-2004, 17:59
cześć. jak byś mogła umieśccić mnie gdzieś pod rz w nazwie mrzezino to było by coś koło miejsca budowy

kol
22-08-2004, 18:00
sorry, chyba pomylilam odmiane slowa -moglabys_-

Wakmen
23-08-2004, 01:46
sorry, chyba pomylilam odmiane slowa -moglabys_-
Raczej mógłbym - Wakmen to ON :wink:

martag
23-08-2004, 09:54
Hej,
a my mamy działeczkę w Pręgowie Górnym, gmina Kolbudy (poniżej Bronka). Przy rozwidleniu drogi na Ostróżki i Lisewiec. (Na tej mapie odwrotnie zaznaczono Pręgowo Górne i Dolne). A mnie najlepiej umieścić, zaczynając pod literką "w" w słowie Pręgowo.

Dziękuję pięknie :D

kores
24-08-2004, 08:05
Widze ze moja wies nie zmiescila sie na mapie 3-miejskich forumowiczow, ale mam prosbe, jakbys mogl mnie umiescic na trasie ze Straszyna na poludnie na samym dole mapy to bylbym wdzieczny.

Akas
25-08-2004, 17:19
Cześć Wakmen

Jeśli można się przyłączyć do mapki to umieść nas w Juszkowie a dokładnie przy drodze z Pruszcza Gd. do Juszkowa tuż przed obwodnicą (patrząc od strony Pruszcza po lewej stronie drogi)

Ivo
26-08-2004, 10:54
Wakmen - prośba o zmianę ciut mojej lokalizacji, nie za Przodkowem, tylko bardziej w prawo, nad napisem Młynek.

Z góry dzięki! :)

lusia
27-08-2004, 15:37
mała poprawka :)
wciśnij mnie bardziej między Giergę , a MarcinaU :wink: jesteśmy bardziej na kupie :D :D 8)

Gwizdki
29-08-2004, 20:33
No więc jeszcze raz ;) zgodnie z życzeniem. Poprosimy o "posadowienie" nas w Grabiny Zameczku (to jest 5 km za Pruszczem). Dzięki!

Od jutra ruszają wreszcie z więźbą. Trzymajcie kciuki żeby nie lało!

Wakmen
01-09-2004, 09:46
Zaktualizowałem mapkę i czekam na wasze kolejne uwagi dotyczące lokalizacji.

... Z niecierpliwością czekam kiedy się pojawię na mapce....
Sorki ale zapomniałem przepisać Twoje namiary do mojego tewo więc następnym razem może się uda.

amys
06-09-2004, 10:46
Wakmen strzał w "dziesiątkę" z moją lokalizacją :D - dzięki!

amys

Ados
16-09-2004, 06:29
to może mnie tez proszę dopisać, rębiechowo, co mam jeszcze podać ... nr działki, wspolrzędne? :)

Wakmen
19-09-2004, 15:21
to może mnie tez proszę dopisać, rębiechowo, co mam jeszcze podać ... nr działki, wspolrzędne? :)
Z której strony i jakiej drogi albo w którą stronę od lotniska.

Ados
21-09-2004, 07:13
to może mnie tez proszę dopisać, rębiechowo, co mam jeszcze podać ... nr działki, wspolrzędne? :)
Z której strony i jakiej drogi albo w którą stronę od lotniska.

jadąc od Gdańska ul. Słowackiego mijamy lotnisko, jedziemy dalej, wjeżdżamy do wsi Rębiechowo i tuż za przystankiem skręcamy w lewo w ulicę Przyrodników, jedziemy ok. 500m i znowu w lewo i to jest tam :)

chyciu
24-09-2004, 11:29
Czesc Wakmen

Jak bedziesz mial chwile, to możesz umieścić także i mój domek na mapce - buduję się w Pogórzu - neco ponad Klimasem (jakiś centymetr:)) nad)

Z góry dziekuję.

chyciu
24-09-2004, 11:30
Czesc Wakmen

Jak bedziesz mial chwile, to możesz umieścić także i mój domek na mapce - buduję się w Pogórzu - neco ponad Klimasem (jakiś centymetr:)) nad)

Z góry dziekuję.

Mały
27-09-2004, 20:04
Melduję się w Gościcinie po lewej stronie napisu Nw.Gościcino.
I serdecznie pozdrawiam
PS faktycznie strasznie długo sie otwiera ,ale jest ok!

adamski
28-09-2004, 14:30
Czesc Wakmen i reszta bractwa
Proszę dopisz może pod moim "Adamski" - Rokitki k. Tczew. Jeśli już nie ma Tczewa na mapie to może chociaż niech dopisek będzie. Da się?
Pozdrawiam
Adamski

PS. Wakmen - mam wrażenie że spotkaliśmy się kiedyś na imprezach w Technikum Elektrycznym w Wejherowie. Chodziłem do klasy z Januszem S.

Pagin
28-09-2004, 16:09
Czesc Wakmen i reszta bractwa
Proszę dopisz może pod moim "Adamski" - Rokitki k. Tczew. Jeśli już nie ma Tczewa na mapie to może chociaż niech dopisek będzie. Da się?
Pozdrawiam
Adamski

PS. Wakmen - mam wrażenie że spotkaliśmy się kiedyś na imprezach w Technikum Elektrycznym w Wejherowie. Chodziłem do klasy z Januszem S.
Witam,
Ja takze chodzilem do TE w Wejherowie. Z tym ze bylo to jakies 20 lat temu :D
Pozdrowienia

Wakmen
30-09-2004, 15:57
... PS. Wakmen - mam wrażenie że spotkaliśmy się kiedyś na imprezach w Technikum Elektrycznym w Wejherowie. Chodziłem do klasy z Januszem S.
No proszę jaki ten Świat jest mały. Janusz to mój bardzo dobry kumpel a do elektryka nie chodziłem się uczyć tylko na imprezy. Znajomi z tamtego okresu mówią na mnie Walkmen ale ta ksywka jest już zarezerwowana.
Co do szkól to dość wiele skończyłem a w Trójmieście to Chłodniczak jako elektronik i AWF (studia). Po między nimi była jeszcze szkoła wojskowa w Koszalinie. Och ... dużo tego było, a teraz Forum przez internet.

Koral1
01-10-2004, 14:18
Jeszcze ja bardzo proszę o umieszczenie. Buduję w Kolbudach a mój dom jest dokladnie w miejscu, gdzie na mapie jest znak poczty w Kolbudach

rispetto
06-10-2004, 14:52
Witam
To może i mnie uda się wcisnąć w Baninie ?Nasz dom stoi trzy parcele od Benicia, ale na planie to wyjdzie pomiędzy Docentemi Bartim.
Pozdrawiam
Paweł

Wakmen
06-10-2004, 15:19
Zaktualizowałem mapkę do Korala1 włącznie.

DarekN
06-10-2004, 15:48
Wakmen
To i mnie dopisz do mapki
Mój domek jest w Chłapowie (okolice Władysławowa)

Dzieki serdeczne i pozdrawiam
Darek N.

Ados
22-10-2004, 07:50
super fajnie :) my zaczynamy na wiosne, pozwolenie już jest (ufff)

Ania i Piotr
10-11-2004, 16:52
Czesc Walkmaan

Pomimo ze juz jakis czas sledzimy losy Grupy Trojmiejskiej to bywamy tu dosc zadko, wyglada na to ze sie to zmieni bo mamy zamiar na wiosne osrto ruszyc z naszym wymarzonym domkiem.
Bylismy na poprzedniej mapce i nie bardzo wiem czy Ania & Piotr na Twojej mapce to my, jeski tak to zupelnie nie w tym miejscu. Nasza dzialka jest w Juszkowie, obok Fili_P'a dokladnie nad ostatnia litera naszej wsi.
Dziekuje za zajecie sie nasza lokalizacją
Pozdrawiam Piotr

m@rek
02-01-2005, 14:44
A ja witam juz w 2005 roku!
Nie wiem czemu ale dopiero teraz zauwazylem mapke forumowiczow 3miasta :oops:
Jezeli mozesz do mnie tam domaluj. Adres mojej przyszlej budowy to Gdansk ul. Matemblewska. Jak wpiszesz w okolicy Wrzeszcza to bedzie gucio.
Pozdrowko i najlepszego w nowym roku

kolia
20-02-2005, 10:13
Wakmen - czy ta mapka to nadal aktualna, bo mi pisze, że podana strona nie istnieje :cry:

Wakmen
26-02-2005, 18:53
Mapa jest nadal aktualna ale przeglądarki Mozzilli coś nie do końca odczytują flasha i nie potrafią przekierować na adres:
http://www.mapa3miasta.webpark.pl/mapa/mapa.htm
albo coś sam naknociłem.

Pagin
26-02-2005, 19:31
Mapa jest nadal aktualna ale przeglądarki Mozzilli coś nie do końca odczytują flasha i nie potrafią przekierować na adres:
http://www.mapa3miasta.webpark.pl/mapa/mapa.htm
albo coś sam naknociłem.
U mnie dziala (na IE60)

kolia
28-02-2005, 08:06
No teraz działa, a wcześniej jak używałam Mozilli to dochodziłam do mapki wciskałam start i potem już nie działało.

Czy można mnie dopisać w Straszynie nad n przy rzeczce 8)

Basia Z.
09-03-2005, 06:28
Czy mogę poprosić o dopisanie mnie w Gdyni - Kacze Buki (nad napisem "Kacze" :lol: )

Z góry bardzo dziękuję :D

Gosia i Krzyś
14-03-2005, 06:47
Przysiadłem i zrobiłem:
Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice. (http://www.mapa3miasta.webpark.pl)

Plik jest dość duży ale po chwili cierpliwości otworzy się czegółowa mapa części Ziemi Kaszubskiej. Lokacje nanosiłem z kilku bardzo mało dokładnych mapek więc napewno są niedokładne. Jeżeli chciałbyś aby Twoją lokalizację poprawić, nanieść lub wykasować napisz w tym wątku lub do mnie. Dodatkowo, każdy może podać adres, który umieszczę pod danym Nickiem (porównaj mój - Wakmen).
Swego czasu brałem udział w biegach i marszach na orientację oraz ze względu na swoją profesję to na mapach dość dobrze się znam.i chyba nie będzie problemu aby prawidłowo umieścić na mapie wszystkich zainteresowanych. Ze względy na moje dość rzadkie przebywanie na Forum nieobiecuję natychmiastowej reakcji z mojej strony ale będę się starał aby wasze gusta zadowolić.

Za wszelkie uwagi krytyki i pochwały z góry dziękuję.
Witam
Chcialibyśmy być pełnoprawnymi członkami klubu Grupa Trójmiasto i okolica stąd moja prośba mógłbyś nas umieścić na mapie między Leźnem, a Czaplami (w połowie mniej więcej).
Dziękuję i pozdrawiam. Gosia

KamaD
14-03-2005, 14:29
Witam.
Czy mógłbyś mnie umieścić w miejscowości Mosty :D
Na godzinie 7 od nazwy miejscowości, przy tym małym zalesieniu, co obok przerywana linia biegnie.

anSi
14-03-2005, 14:49
Witam, i ja także chciałabym zaistnieć na mapce. proszę o zaznaczenie mnie w miejscowości Kiełpino ( droga z Gdańska na Kartuzy; jakieś 1,5 - 2 cm nad forumowiczem o nicku Terngor) Z pozdrowieniami :)

Alunek
17-03-2005, 20:28
Witajcie Pomorzanie,
jestem nową obywatelką Forum. Jeszcze nie buduję, ale mam nadzieję,że to się wkrótce zmieni (czekam na pozwolenie ). Wybraliśmy jednogłośnie [Dom w rozmarynie] firmy Archon. Gdy otrzymamy już odpowiednie kwity i ruszymy z budową , napewno będę informować. A tym czasem proszę o umieszczenie mnie na mapie w miejscowości -Tczew. Pozdrawiam wszystkich :)

Pagin
17-03-2005, 21:09
Witaj Alunek (Alunko :wink: ),
A wpadnijze do Grupy Trojmiejskiej
Pozdrowienia

Alunek
18-03-2005, 10:09
Witaj Pagin,
bardzo chętnie!

Pozdrawiam :)

Pagin
18-03-2005, 10:54
Witaj Pagin,
bardzo chętnie!
Nasz piękny domek będzie wyglądał mniej więcej tak: http://www.archon.pl/index.php?act=12_d&sid=m3f019d718a12c&intra=de9b3d4810078823b57db9e04fcc1a11&crc=69a9ae237ef5a0f5bcf1b09939636a6b&lang=pl
Pozdrawiam :)
Witaj Alunek,
Zatem pozostaje nic innego tylko zanucic "O moj Rozmarynie rozwijaj sie ..." :D
Pozdrowienia

Alunek
31-03-2005, 21:11
Mapa jest nadal aktualna ale przeglądarki Mozzilli coś nie do końca odczytują flasha i nie potrafią przekierować na adres:
http://www.mapa3miasta.webpark.pl/mapa/mapa.htm
albo coś sam naknociłem.
Czy możesz dopisać mnie na mapie?Wprawdzie jeszcze nie buduję, ale może przy pomyśnych wiatrach niedlugo to się zmieni. Czekam na pozwolenie na budowę. Mój adres to Tczew.
Pozdrawiam :D
Alunek

OLA.J.
01-04-2005, 14:15
Jesli ta mapa jest jescze uzupełniana, to ja buduje za Kolbudami w miejscowości Czapielsk niedaleko jeziora Łapińskiego :)

Wakmen
09-04-2005, 03:12
Oj dawno tej mapki nie aktualizowałemale obiecuję poprawić zaległości. Właśnie wszystkie lokacjie pospisywałem i będę je nanosił choć mogą być problemy ze znalezieniem niektórych miejsc (bo mapa jest dość duża) ale dla chcącego nic trudnego.
Najszybsza aktualizacja w czwartek od dzisiaj.

m@rek
14-04-2005, 16:34
[quote=Wakmen]Przysiadłem i zrobiłem:
Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice. (http://www.mapa3miasta.webpark.pl)

.
Hmm! A ja jakos nie moge sie znalezc na mapce. Hmm! Moze mapka jest za mala aby zmiescic m@rka z Matemblewa, a moze nie zasluguje :cry:

andrzej100
19-04-2005, 10:22
Wakmen jesli znajdziesz cwile czasu moze mnie tez umiescisz na mapce.
W okolicy pawla h po lewej stronie taka biala plama z przecinajaca ja droga. To wlasnie przy tej drodze. Dziekuje.

Wakmen
28-04-2005, 01:48
[quote=Wakmen]Przysiadłem i zrobiłem:
Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice. (http://www.mapa3miasta.webpark.pl)

.
Hmm! A ja jakos nie moge sie znalezc na mapce. Hmm! Moze mapka jest za mala aby zmiescic m@rka z Matemblewa, a moze nie zasluguje :cry:
M@rek aleś Ty w gorącej wodzie kąpany :( . Nie irytuj się. Napisałem, że zaktualizuję to i zrobię w czasie wolnym. Ostatnimi czasy bardzo krucho u mnie z wolnym czasem i wcale nie mam zamiaru dziesiątki razy tłumaczyć się co jest ważniejsze od natychmiastowej aktualizacji mapy a tym bardziej kiedy nie mam dostępu do internetu.

Wakmen
28-04-2005, 01:52
Z aktualizowałem mapkę do OLA.J. włącznie.
Alunek - a jak myślisz gdzie jest Tczew na tej mojej mapce?

Kama D - podaj inną lokalizację bo jakoś nie mogę znaleźć tych Mostów. Najlepiej podaj do kogo jesteś najbliżej - to rozwiąże sprawę.

OLA.J.
29-04-2005, 08:30
:D ano jestem, dzięki Wakmen

Wakmen
03-05-2005, 02:18
:D ano jestem, dzięki Wakmen
My pleasure.

Mały
06-05-2005, 19:01
Ale masz fajnego Bąbla!
Wakmen a gdzie w Redzie mieszkasz (mniej więcej),bo ja w Rumii pracuję.

Wakmen
12-05-2005, 18:54
Ale masz fajnego Bąbla!
Wakmen a gdzie w Redzie mieszkasz (mniej więcej),bo ja w Rumii pracuję.
W Redzie na Kazimierskiej (Ciechocino) ale tam to raczej tylko nocuję i odwiedzam mojego brzdąca i kochaną Żoneczkę.

Mały
13-05-2005, 14:03
Ale masz fajnego Bąbla!
Wakmen a gdzie w Redzie mieszkasz (mniej więcej),bo ja w Rumii pracuję.
W Redzie na Kazimierskiej (Ciechocino) ale tam to raczej tylko nocuję i odwiedzam mojego brzdąca i kochaną Żoneczkę.
Aaaaa... tam to ja jeżdżę do dentystki . W takim bliźniaku.

KamaD
15-05-2005, 19:28
Kama D - podaj inną lokalizację bo jakoś nie mogę znaleźć tych Mostów. Najlepiej podaj do kogo jesteś najbliżej - to rozwiąże sprawę.
Mosty są po drodze jak się jedzie z Gdyni do Rewy :wink: .
Najbliżej mnie są Klimas i Kol, jak ich połączysz i w połowie poprowadzisz linię w prawo w kierunku morza to trafisz na Mosty :) .

andrzej100
17-05-2005, 00:01
Chyba o mojej prosbie zapomniales.


Wakmen jesli znajdziesz cwile czasu moze mnie tez umiescisz na mapce.
W okolicy pawla h po lewej stronie taka biala plama z przecinajaca ja droga. To wlasnie przy tej drodze. Dziekuje.

Okolice Bolszewa

Mały
23-05-2005, 18:39
Wyluzuj Andrzejku - chłop ma dzie :) ciaczka- daj mu sie nacieszyć. Wiesz jak ja sie cieszyłem? Forum bym porzucił...

Mały
23-05-2005, 18:50
Wakmen -moja córeczka ostatnio jak jechalismy rodzinką na rowerach i ja przyspieszyłem zapytała "mama cię wkurzyła?".
Ja zadam pytanie "wkurzyłeś sie na mnie?" bo nie widzę siebie na mapce... :o

Wakmen
27-05-2005, 14:19
Ja po prostu nie mam dostępu do internetu. Kiedyś miałem możliwość podłączenia się tylko po 22 i tylko do 6 rano ale od jakiegoś miesiąca nie mam całkowicie NIC.
Teraz wysyłam tę wiadomość tylko dzięki grzeczności znajomych.
Postaram się zaktualizować wszystkie moje zaległości jak najszybciej (Ciebie Mały jako pierwszego).

Wakmen
27-05-2005, 14:59
Na stronie http://www.mapa3miasta.webpark.pl/ dołożyłem zdjęcie satelitarne Trójmiasta.
Według mnie jest bardzo interesujące.

kasia64
11-08-2005, 19:51
:P hej,zaczynamy w przyszłym roku,teraz załatwiamy papiery,proszę o miejsce na mapce w Gościcinie,od Wejherowa na zachód,pozdrowionka

AWIk
22-08-2005, 12:26
Witam.
Budujemy się w Juszkowie 2mm na mapie pod AKAS. Możesz nas tam dokleić.
Dzięki

Cpt_Q
06-09-2005, 10:11
Witam,
a mnie sie z kolei udalo wykonac kilka zdjec (aparatem Zorka 5 ;-) z samolotu podchodzcego do ladowania w Rebiechowie. Calkiem niezle widac poludniowe rubieze Gdanska az do obwodnicy i kawalek za Ikea. Moze ktos by sie tam odnalazl.
http://cptq.photosite.com/Album4/

Pozdrawiam - Q

ulcia
13-09-2005, 21:36
Hej!
No to i mnie narysujcie, choć budowa ruszy dopiero na wiosnę.
A będzie to w Gdańsku Łostowicach przy ul. Wielkopolskiej /między rondem a Oś.Cztery Pory Roku. Będę budować śliczny "Domek w groszku".
Baaaaarzdo gorąco pozdrawiam i życzę wszystkim udanych i szybkich budów.

Sigi
18-09-2005, 10:44
Witajcie, dołączam sie z prośbą o lokalizację na mapce i proszę o naniesienie w Gościcinie okolice Letniego Dworu. Z góry dziękuję, jeszcze nie buduję. Będzie D09b. pozdrawiam wszystkich. Sigi

Vondraczek
28-09-2005, 20:27
Witam!! na forum trójmiasta i okolic sie przedstawiłem kilka postów napisałem coś tam na działce zrobiłem no i pozwolenie na budowe też dostałem a więc proszę o umieszczenie mnie na mapce :D
A dokładnie w Baninie pod "Grody" po lewej od "Barti" - Dzięki serdeczne!!

lola
06-10-2005, 14:28
to skoro mapa nie moze być rozbudowana w kierunkui pd. to prosze o umieszczenie mnie pod samym KORESEM. Jakby to niezabrzmiało. :lol:

kolia
21-10-2005, 12:46
Czy można mnie dopisać w Straszynie nad n przy rzeczce 8)

To ja ponawiam.

Darlos
08-01-2006, 16:25
Witaj,

Bardzo fajny pomysł z mapką. Mógłbyś umieścić mnie z żoną - Darek i Beata w Otominie.

Dzięki

Puzon
21-01-2006, 19:26
czesc!
moglbys mnie umiescic na mapce- mysle ze przyszedl na to czas. Po 15 miesiacach budowania w sierpniu minionego roku wprowadzilismy sie wreszcie.
wieś Rębiska. Na poludnie od Kielna. Dokladnie na przecieciu pionowej kreski przebiegajacej miedzy Wlowik i Bogus oraz czarnej drozki wsch- zach biegnacej pod napisem Rębiska. Moj dom stoi po poludniowej stronie tej drogi.
Dzieki!
Pozdrawiam!

fitip
22-01-2006, 19:14
Cześć
czy jak jestem pierwszy raz na forum to możesz mnie umieścić na mapce.
Dzierżążno (między żukowem a Kartuzami ) miejsce to dokładnie lewa drogi która odchodzi dzierzążna pod lasem gdzie jest druga nazwa Dzierżążno na mapie na zielono. dzieki


Syper pomysł z mapką :wink:

Renka
24-01-2006, 09:46
Witam !
Mnie równiez bardzo podoba się pomysł z mapką budowniczych javascript:emoticon(':lol:').
Mamy zamiar zacząć budowę na wiosnę w Przodkowie ( przy drodze w stronę Czeczewa), więc proszę o umieszczenie nas na mapce :-)

abram
01-02-2006, 13:30
A jak sie prezentuje gmina Kolbudy? Nie moge dojrzeć na mapie?

kolia
10-02-2006, 14:16
Czy można mnie dopisać w Straszynie nad n przy rzeczce 8)

To ja podciągam jeszcze raz, bo nadal mnie nie ma :cry:

e.kala
10-02-2006, 23:55
Super sprawa ta mapka. Ja dopiero wybieram projekt ale proszę mnie już umieścić na mapce w Borkowie (tym bliżej Gdańska czyli Łostowickim).

Jak w końcu podejmiemy decyzję odnośnie projektu na pewno nie raz zajrzę tu do Grupy Trójmiejskiej. :D

Wakmen
14-02-2006, 10:38
Wreszcie zrobiłem to - ZAKTUALIZOWAŁEM JĄ.
No jeszcze kilka ostatnich wpisów jeszcze nie ale ...

ich_troje
14-02-2006, 13:04
Wreszcie zrobiłem to - ZAKTUALIZOWAŁEM JĄ.
No jeszcze kilka ostatnich wpisów jeszcze nie ale ...

To ja bym prosil o umieszczenie tuz pod koresem. Mam nadzieje ze maj/czerwiec ruszy budowa.

Wakmen
14-02-2006, 14:28
Wreszcie zrobiłem to - ZAKTUALIZOWAŁEM JĄ.
No jeszcze kilka ostatnich wpisów jeszcze nie ale ...

To ja bym prosil o umieszczenie tuz pod koresem. Mam nadzieje ze maj/czerwiec ruszy budowa.
A ja mam nadzieje, że wcześniej jak ostatni znajdę czas i przysiądę do aktualizacji :wink: .

gosia@
15-02-2006, 08:12
Witam, i ja także chciałabym zaistnieć na mapce. proszę o zaznaczenie mnie w miejscowości Kiełpino ( droga z Gdańska na Kartuzy; jakieś 1,5 - 2 cm nad forumowiczem o nicku Terngor) Z pozdrowieniami :)
o, ja tez bym chciała

Puzon
17-02-2006, 20:01
czesc!
moglbys mnie umiescic na mapce- mysle ze przyszedl na to czas. Po 15 miesiacach budowania w sierpniu minionego roku wprowadzilismy sie wreszcie.
wieś Rębiska. Na poludnie od Kielna. Dokladnie na przecieciu pionowej kreski przebiegajacej miedzy Wlowik i Bogus oraz czarnej drozki wsch- zach biegnacej pod napisem Rębiska. Moj dom stoi po poludniowej stronie tej drogi.
Dzieki!
Pozdrawiam!

e.kala
19-02-2006, 21:48
Super sprawa ta mapka. Ja dopiero wybieram projekt ale proszę mnie już umieścić na mapce w Borkowie (tym bliżej Gdańska czyli Łostowickim).

Jak w końcu podejmiemy decyzję odnośnie projektu na pewno nie raz zajrzę tu do Grupy Trójmiejskiej. :D



Ponawiam prośbę.

narkadiusz
20-02-2006, 15:16
Możesz mnie również dołączyć do listy - budowa w Redzie. przy ul 12 marca - wyjazd na Puck

Jofia
07-04-2006, 22:23
To i ja poprosze :) Mrzezino. Poludniowa czesc ;) Tam mamy dzialeczke. Jak zaczne budowe odezwe sie na grupach (jeszcze w tym roku)Pozdrawiam

http://img440.imageshack.us/img440/5695/d11ya.jpg

Marcin B
13-04-2006, 11:51
Proszę o umieszczenie kolejnego budującego w Kosakowie.
Na rogu Stokrotkowej i Narcyzowej.

http://kborycka.photosite.com/~photos/tn/28_348.ts1144925299336.jpg

Główna droga na dole mapy to dojazd od Gdyni.
Główna po lewej stronie mapy w kierunku Dębogórza i Rumi.
Główna po prawej to dojazd do Mostów i Rewy.

Jofia
18-04-2006, 21:24
Marcin B z mojej dzialki widac twoja miejscowosc ;) A jak jest lepsza widocznosc to nawet dokladnie domki widac. Pozdrawiam i macham

valdizet
20-04-2006, 12:36
Witam!
Jezli bedzie mona dolaczyc mnie do mapki to bede wdzieczny:)

Moja pozycja to: Zukowo, na mapce - na napisie Nw.Osiedle (dokladnie na literkach "dle" :)

Pozdrawiam!

Marcin B
20-04-2006, 20:32
Marcin B z mojej dzialki widac twoja miejscowosc ;) A jak jest lepsza widocznosc to nawet dokladnie domki widac. Pozdrawiam i macham


Również Pozdrawiam i macham

Czy widać nas z Helu ???

Mały
22-04-2006, 17:48
To i ja poprosze :) Mrzezino. Poludniowa czesc ;) Tam mamy dzialeczke. Jak zaczne budowe odezwe sie na grupach (jeszcze w tym roku)Pozdrawiam

http://img440.imageshack.us/img440/5695/d11ya.jpg
Oooo to mogę Cie odwedzić bo akurat tam robimy instalację i w poniedziałek jadę na kontrol.

Marcin B
28-04-2006, 09:25
Marcin B z mojej dzialki widac twoja miejscowosc ;) A jak jest lepsza widocznosc to nawet dokladnie domki widac. Pozdrawiam i macham


Mój będzie miał czarny dach na przełomie maj/czerwiec.

Co to za Korea i Meksyk koło Was?
I do Betlejem macie niedaleko.

Krzyzak
28-04-2006, 13:35
Ja też poproszę o umieszczenie mnie na mapie.
Buduję w Lublewie, koło Kolbud. Nick: Krzyżak (bo z Malborka).

Tomek_Gdynia
20-05-2006, 16:18
Czy ja też mogę prosić u zaznaczenie mojego miejsca na ziemi. Co prawda dom jest dopiero w fazie projektowania ale mamy ambitne plany postawić go pod dachem jeszcze w tym roku. Miejsce już się zbroi w Tuchomiu, praktycznie na granicy z Miszewkiem, jakieś 500 m na południe od Rafalg. Tak przy okazji pozdrawiam przyszłego sąsiada i wszystkich innych klubowiczów.

hos
20-05-2006, 19:38
witam czy ja moge rownież prosić aby zaistniała na mapce- od dwóch tygodni walczymy -Reda
dziekuje bardzo

Vondraczek
28-05-2006, 19:27
Normalnie taka mała kropeczka na mapce a jakże cieszy - dzieki Wakmen
Pozdrawiam! :D

beti555
18-06-2006, 17:03
My poprosimy o umieszczenie nas w Kowalach.

Beata, Mirek i Malwinka:)

majcia
28-06-2006, 12:10
A Ja bardzo prosze o "kropeczke" w Gdyni Wiczlino :D Bardzo bardzo dziekuje :P Maja, Martynka i Robert

fijak9
17-07-2006, 19:48
Witam!

Prosze o dodanie mnie w Połchowie :-) Dzięki

Dakot
25-07-2006, 05:43
A moze i mnie byście dodali - Sierakowice k/Kartuz.

Mansta
13-08-2006, 16:25
Witam
Buduję dom w Żukowie, jeszcze w tym miesiącu chcę kupić okna i drzwi wejściowe oraz bramę garażową oraz dachówki ceramiczne, czy ktoś może mi udzielić informacji gdzie najlepiej kupić.

Z góry Dzięks.

marejure
21-08-2006, 15:43
Uff! Uff! Uff!
No to jestem w końcu szczęśliwym posiadaczem latyfundiów w Gdańsku-Kiełpinie ;-)
Budowa co prawda troszkę poczeka, ale póki co... będę wdzięczny za umieszczenie w wolnej chwili "kropki" reprezentującej na Mapce moje "włości":
Kiełpino, obok "anSi", ale po prawej stronie symbolu kościoła i tak z 5 mm do góry :-)

Dzięki!

Wakmen
29-08-2006, 12:45
Jeżeli ktoś byłby chętny z przykrością oddam "wzorzec mapy roboczej" aby mógł dalej ją kontynuować. Ja z wielu przyczyn niestety nie wyrabiam się z czasem na aktualizację własnego albumu a co dopiero prace zlecone i ten wątek.
Jeżeli toś byłby zainteresowany to prosszę pisać na priva.