PDA

Zobacz pełną wersję : buduje dom potrzebna ekipa od zaraz !!!



PervJ
20-07-2004, 15:23
Buduje dom , tzn mam uzgodnienia juz w trakcie załatwiania i potrzebuje sprytną odpowiedzialną ekipę która sprawnie i szybko mi wybuduje dom , projekt jest wziety z muratora http://www.projekty.murator.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=82

żeby bylo tanio no i musimy pokmbinować coś z materialami :P ( moze bez Vatu moze z drugiej reki moze od Pana "Stefana" itd ) no ogólnie tanio i dobrze . Budowa bedzie we Wrocławiu . piszcie na maila . Konieczne wiarygodne referencje które zostaną skrupulatnie sprawdzone .

mój e-mai [email protected]

Pozdrawiam

mieczotronix
20-07-2004, 15:58
napisz jeszcze ile masz kasy do umoczenia
sorry, ale Twoje ogłoszenie to raczej proszenie się o kłopoty

PervJ
20-07-2004, 16:19
mysle ze dam sobie rade ale dziekuje za troske , doskonale wiem co masz na mysli :(

mieczotronix
20-07-2004, 19:57
doskonale wiem co masz na mysli :(
no to całe szczęście! :wink:

_ZBYCH_
20-07-2004, 20:15
Buduje dom...
...potrzebuje sprytną odpowiedzialną ekipę...
...żeby bylo tanio i dobrze

To musisz znaleźć dwie ekipy, jedna będzie tania, a druga dobra :lol:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :oops: .

PervJ
21-07-2004, 20:11
I tu sie mylisz , jest sporo ludzi którzy czerpią malymi łyżkami a nie chochlą , chyba lepiej miec zajecie na pół roku niz na miesiąc i wylecieć na kopach , zresztą interesują mnie konkretne oferty a nie polemika .

R.R
21-07-2004, 21:24
Ale szukasz kłopotów !
Pamiętaj że to co tanie może być drogie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech ci się wiedzie jak najlepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_ZBYCH_
21-07-2004, 22:50
I tu sie mylisz , jest sporo ludzi którzy czerpią malymi łyżkami a nie chochlą , chyba lepiej miec zajecie na pół roku niz na miesiąc i wylecieć na kopach , zresztą interesują mnie konkretne oferty a nie polemika .

Ja już zbudowałem dom i wiem, o czym piszę.
Zrozumiesz jak sam zbudujesz.

Życzę powodzenia!

PervJ
22-07-2004, 09:01
Jeszcze raz powtarzam ze ufam szczerze w twoje dobre intencje lecz zamiast tworzyć historie dziejów i przekomarzać sie kto ile domów wybudowal i jaki ma bagaż do świadczeń , prosze o polecenie ekipy , no chyba po to jest ten topik.

Agnieszka1
22-07-2004, 09:49
Jeszcze raz powtarzam ze ufam szczerze w twoje dobre intencje lecz zamiast tworzyć historie dziejów i przekomarzać sie kto ile domów wybudowal i jaki ma bagaż do świadczeń , prosze o polecenie ekipy , no chyba po to jest ten topik.

Wlasnie :D

_ZBYCH_
22-07-2004, 18:17
Jeszcze raz powtarzam ze ufam szczerze w twoje dobre intencje lecz zamiast tworzyć historie dziejów i przekomarzać sie kto ile domów wybudowal i jaki ma bagaż do świadczeń , prosze o polecenie ekipy , no chyba po to jest ten topik.

Wlasnie :D

No to jak "Właśnie", to dlaczego nie polecasz żadnej ekipy :-?

fromel
22-07-2004, 19:21
Agnieszka1 napisał:
PervJ napisał:
Jeszcze raz powtarzam ze ufam szczerze w twoje dobre intencje lecz zamiast tworzyć historie dziejów i przekomarzać sie kto ile domów wybudowal i jaki ma bagaż do świadczeń , prosze o polecenie ekipy , no chyba po to jest ten topik.


Wlasnie


No to jak "Właśnie", to dlaczego nie polecasz żadnej ekipy

A ktoś widział krasnoludki, żeby jeszcze były UFO-ludkami ?

Agnieszka1
23-07-2004, 09:39
No to jak "Właśnie", to dlaczego nie polecasz żadnej ekipy

A ktoś widział krasnoludki, żeby jeszcze były UFO-ludkami ?



A dlatego ze budowa we Wroclawiu - firma moja dziala tylko na szczecinie :D

A mowie ze wlasnie - bo raz powiedziales swoje zdanie i nie stresuj wiecej chlopaka - chyba zrozumial, nie musisz 5 razy powtarzac :wink:


A to ze ty wybudowales juz jeden dom to swiadczy tylko o tym ze masz wiecej troszke doswiadczenia od pervJ ale moze PervJ jest od ciebie bardziej obrotny - skad wiesz ze nie - i budowa mu pojdzie duzo sprawniej niz tobie :D

fromel
23-07-2004, 19:55
Niestety, nie wybudowałem jeszcze domu, natomiast z racji wykonywanego zawodu mam stały kontakt z budownictwem i firmami budowlanymi, elektrycznymi, geodetami, kierownikami budów, inspektorami nadzoru, urzędami, nadzorem budowlanym itd.
Skąd pomysł że wybudowałem ?

_ZBYCH_
23-07-2004, 20:09
To pewnie była odpowiedź skierowana do mnie, ale Agnieszka1 zacytowała nie tego, kogo trzeba...

Nie będę z Tobą droga Agnieszko dywagował, bo nie mam czasu, ani ochoty, a i ten wątek nie temu ma służyć.

fromel
23-07-2004, 21:22
Uff.... Bo juz się zaczynałem bać że coś przeoczyłem.. :lol:

PPawelkotoniak
25-07-2004, 22:05
ok 23000 stan surowy otwarty robocizna ale muszę widzieć konstrukcję

07-08-2004, 09:14
Witam Pania bardzo serdecznie !!!!!!

Reprezentuje firme dekarska Ad-dach!Jesli potrzebuje Pana wykonawcy swojego przyszłego dachu z przyjemnościa polecam swoja firme!!!!



Z poważaniem

Adam Miłoszewki
606 934 928
www.ad-dach.pl

bozena11
08-08-2004, 20:40
TYLKO NIE ZATRUDNIAJ FIRMY "DAR-BUD" Z ORONSKA, DOBRA RADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIALAM Z TA FIRMA DO CZYNIENIA
BOZENA