PDA

Zobacz pełną wersję : poradnik MURATORA "OGRÓD"



UKF
21-07-2004, 07:44
Czy ktoś widział ten poradnik? I gdzie, bo pytałam w kilku kioskach i nie udało mi się go znaleźć.
Maria

Maxtorka
21-07-2004, 11:18
UKF ,
czy chodzi Ci o "Wymarzony ogród" czerwiec/lipiec nr 2/2004 ?
Ja nabyłam takowy drogą zakupu ok.1,5 tyg. temu bodajże w salonie prasowym sieci Ruch . Rozglądaj się w miejscach typu Empik , salony prasowe InfoMedia , Ruch bo tam jest największy wybór prasy .

Pozdrowienia i udanej lektury - Maxtorka :)

Maxtorka
21-07-2004, 11:26
UKF ,
poszukaj jeszcze w marketach budowlanych ( Obi , Castorama , Leroy Merlin ) tam też są stoiska z prasą i książkami nt budowlane i ogrodnicze .

Maxtorka

UKF
21-07-2004, 14:00
Chodzi mi o ten reklamowany na stronie głównej MURATORA (w prawym górnym rogu). Jest to faktycznie "Wymarzony ogród", tylko nie jestem pewna który numer. Dziś poszukam jeszcze w Liroy Merlin..
Maria

NOTO
26-07-2004, 10:38
Czy ktoś widział ten poradnik? I gdzie, bo pytałam w kilku kioskach i nie udało mi się go znaleźć.
Maria

A co to dokładniej jest ? Progam czy wydanie ksiażkowe ?
Ktoś to przeglądnął ?
Proszę wiecej info w tym temacie.

Maxtorka
26-07-2004, 12:39
Noto ,
jak pisałam wyżej ja to posiadam .
Jest to gazetka 46 stron i jest to nr 2/2004- czerwiec/lipiec co sugeruje że był też nr 1/2004 :wink:
Dla mnie numer bardzo ciekawy bo jest artykuł o zakładaniu trawnika , o kosiarkach , o roślinach na piaszczyste gleby i łatwych w uprawie a także wiele ciekawostek dla posiadaczy ogródków .
Ja przeczytałam prawie wszystkie artykuły . Polecam !!!

Pozdrowienia - Maxtorka

UKF
28-07-2004, 13:01
Mnie też w końcu udało się kupić. Gazetka niedroga (3,20 zł), a całkiem przyjemna.
Również przyda mi się artykuł o zakładaniu trawnika oraz ten o wyborze kosiarki (jest fajne zestawienie rodzaju kosiarki w zależności od wielkości trawnika).
Maria

tczarek
28-07-2004, 13:15
Dzięki waszym wypowiedziom i ja kupiłem ten dodatek. Trafiony zakup prasowy przy natłoku różnych kolorowych czasopism które taktują o wszystkim i o niczym.
Dzaiękuję

UKF
29-07-2004, 08:27
Ja też ostatnio dzięki wypowiedzi na Forum kupiłam coś fajnego: płytkę video CD z filmem o malowaniu ścian (i nie tylko) ciekawymi technikami. Płytka była dodatkiem do "Mojego Mieszkania".
Maria