PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie pustaki łupane na ogrodzenie



Balzak311
18-03-2014, 15:52
Witam serdecznie. Planuje wykonanie frontowego ogrodzenia z pustaków łupanych. Stad moje pytanie jakiego producenta polecacie. Ja myślałem o Jońcu, Combet oraz semerlok. Czekam na wasze opinie i sugestie co do producentów oraz może jakiś innych możecie polecić.

pieknyromek
19-03-2014, 21:43
Ja mam ogrodzenie z pustaków semmerlock od 2,5 roku i jest ok, chwalę sobie. Innych firm nie znam więc nic nie powiem.

grzegorz_si
20-03-2014, 19:59
Ja mam ogrodzenie z pustaków semmerlock od 2,5 roku i jest ok, chwalę sobie. Innych firm nie znam więc nic nie powiem.

Te pustaki szybko tracą kolor, szarzeją, potem czarnieją i wyglądają paskudnie. Obserwuję to u sąsiada. On ma akurat z Jońca, ale Semmelrock wcale nie jest lepszy. Ma tragiczne barwniki.

pieknyromek
20-03-2014, 22:43
Tego nie wiem, nie znam się, mówię tylko co mam i że póki co jestem zadowolony choć wiem że nie stoi to dziesięciolecia więc może za krótko na długie wnioski.

grzegorz_si
22-03-2014, 16:50
Tego nie wiem, nie znam się, mówię tylko co mam i że póki co jestem zadowolony choć wiem że nie stoi to dziesięciolecia więc może za krótko na długie wnioski.

Spoko, drugi sąsiad ma takie podobne chyba 15-letnie. Jak mu zszarzało to kupił jakiejś takiej farby żółtej, umalował i stoi tak już 5 lat :)

grzesiek8630
22-03-2014, 19:22
Też chciałbym spytać jakiej formy pustaki polecacie. Ja biorę pod uwagę Semerlock lub Teknoamerblok (prawie połowę tańsze od semerlock).