PDA

Zobacz pełną wersję : Ściana z TV



mrowkaa
23-03-2014, 18:56
Hej ,

Właśnie będziemy wykańczać mieszkanie i oprócz wielu pytań jakie sobie zadajemy jest jedno co bardzo męczy mojego męża. Nie chciałby mieć zwykłego salonu z aneksem kuchennym tylko chciałby mu nadać charakteru poprzez wyróżnienie jakoś ściany z tv. Postanowiłam,że napisze do Was i może natchniecie mnie jakąś inspiracją.

Myślałam kiedyś o cegle ,a raczej o imitacji cegły , na pewno wiecie o co mi chodzi ,ale ostatnio przestało mi się to podobać. Generalnie dobranie czegoś do naszej ściany z tv nie będzie proste bo ściana ta nie jest krótka ,a jedna z głównych więc nie wiem jak w ogóle wyróżnić kawałek ściany żeby nie robić tego po całości .

Może wrzucić tv w jakąś fajną ramę ? Dodam ,że chcemy powiesić tv na ścianie ,a nie postawić na szafce.

Załączam zdjęcie na których jest pokazane miejsce w których ewentualnie powiesimy tv no i oczywiście proszę Was o opinie :)

Pozdrawiam,
Ola

Elfir
23-03-2014, 19:07
pomaluj fragment ściany na inny kolor.

aniqa1982
23-03-2014, 19:21
Można zrobic zabudowę k-g i pomalować w delikatnym kolorze ,a ścianę pod tą zabudową w jakimś mocniejszym kolorze lub tapetą , pasującą do reszty salonu.to miałby być taki cienki "klocek" i na nim tv :)Nie wiem czy zrozumiale napisałam.