PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do ... Miałem zacząć w piątek ...



Maluszek
23-07-2004, 10:43
Tomko - udało się :D widzisz jakie to proste założyć dziennik :D a teraz jeszcze ludziska będą to komentować.

Życzę powodzenia w budowaniu, żeby mury szybko i bezproblemowo pięły się do góry :D

Teska
23-07-2004, 12:02
Tomko


brawo.....i buduj szybko i bezproblemowo :lol:

barbapis
23-07-2004, 12:10
Powodzenia!!!
Przeczytaj sobie dziennik Inż. Mamonia.
Jest tam dużo na temat bardzo ważnych rzeczy, których nie można pominąć w początkowej fazie budowania, np.
- zakopywanie pieniążków w fundamenty,
- siusianie w fundamenty,
- akt erekcyjny, itp. :wink: :wink:

Anna Wiśniewska
23-07-2004, 13:48
Pozwalam sobie dopisać parę słów, bo akurat wiem, o co chodzi z tym aktem erekcyjnym :wink: Sama go pisałam i zalewałam betonem :lol:

Tworzy się go aby potomstwo lub potomstwo potomstwa potomstwa dzisiejszych inwestorów, miało szansę uronić kiedyś łzę nad wzruszającym oposem początku budowy :wink:

Nasz akt został przez nas oboje podpisany, zakorkowany w zielonej butelce po jakimś piwie i zalany betonem :lol:

Natomiast sikanie na fundamenty (obojga inwestorów) jest niezbędne do tego, by w domu nie zalęgły się czerwone mrówki.
Ja niestety tego czynu nie popełniłam i teraz drżę ze strachu :wink:

kroyena
23-07-2004, 14:16
Pięknieś zaczął i tak trzymaj. 8)

inż. Mamoń
23-07-2004, 14:39
Z tym gościem od koparki to rzeczywiście sukces - oby tak dalej. Na budowie trzeba walczyć siłom i godnościom osobistom, a na chamstwo odpowiadać chamstwem jeszcze większym. Trzeba być przebiegłym, podstępnym, sprytnym, bezczelnym, upartym, miłym ... .....
Na pohybel operatorom wszelakich koparek :evil: :D

magi
23-07-2004, 14:48
no to wpadłeś :lol: po uszy
trzymam kciuki za taką postawę do zakończenia budowy a wszystko pójdzie jak z płatka :D

Gierga
23-07-2004, 16:53
Tak trzymać...... :lol:

wszelkiemu partactwu, fuchom i zakłamaniom mówimy NIE! :x