PDA

Zobacz pełną wersję : Domek na wsi ???????



23-07-2004, 14:42
:lol: :lol: :lol: Jasne , ze tak!!! Ale dlaczego ostatnio jakas parka podstarzalych ludkow przejezdzajacych obok naszej budowy stwierdzila : CYTAT : " ...na takim zadupiu...? :evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam wszystkich WIESNIAKOW !!!!!!! :wink: :lol: :wink: :lol:

Jerzysio
26-07-2004, 11:13
Marzę o dniu kiedy wreszcie bedę mógł się wynieść na swoją wieś, niedaleko bo 15 km od "pika komunizma", ale toć to wieś. I tylko kasa, kasa, kasa......czego Tobie Zuziu i sobie również życzę :lol: :lol: :lol: .
I tak 3mać i bardzo dobrze !
Z Wieśniaczym Pozdro :D :D :D
J

27-07-2004, 14:34
:) Ja juz nie moge sie doczekac, kiedy sie wyprowadzimy z miasta.
Odkad mamy dzialke za miastem :lol: , jezdzimy tam w kazda wolna chwile. Ale szczerze mowiac meczy mnie juz wozenie wszystkiego za kazdym razem ze soba :evil: - czuje sie wtedy jak na pikniku, z ktorego trzeba wracac do domu. Ale kiedy juz zamieszkamy na miejscu :lol: :lol: ... co innego ! :wink: :roll:
Pozdrowienia.

27-07-2004, 14:35
Ale juz w przyszlym roku.............
Dzieki za zyczenia i Tobie rowniez zycze. Pozdrowienia

JoShi
27-07-2004, 15:47
Pozdrawiam z ZADUPIA... Zawsze bylam zdania, ze nia ma to jak wies...

Jerzysio
28-07-2004, 11:23
Dębe Wielkie - wieś !!!!!? :o :o Toć to prawdziwa metropolia !
Z wiesniaczym pozdrowieniem
J
PS
A choć oczyszczalnie wam skończyli ?

JoShi
04-08-2004, 09:50
Dębe Wielkie - wieś !!!!!? :o :o Toć to prawdziwa metropolia !
No tak... Te dwie stacje kolejowe... A tak powaznie to poprzednia ekipa chciala sie starac o prawa miejskie. ale by mnie wyrolowali. Na szczescie ekipa sie zmienila i ciagle mieszkam na wsi. A tak powaznie to mieszkam ok 2 km od centrum Debego.


A choć oczyszczalnie wam skończyli ?
Chyba zartujesz. Poprzednia ekipa tak nakradla. Pieniadze sie rozlazly a w papierach petaja sie sfalszowane faktury na wyposazenie oczyszczalni i protokoly odbioru. To jeszcze troche potrwa.

Jerzysio
04-08-2004, 11:53
No tak, sprawa oparła się o arbitraż, etc.
No to gratulka, niech żyje wieś Dębe Wielkie !
Ja ciągne pod Puszczę Kampinoską, oby w przyszłym roku :D
I tylko czy mamony starczy :-? ?
Pozdro
J

Rak
24-08-2004, 14:03
WIEŚ PONAD WSZYSTKO !!!

Jerzysio
26-08-2004, 11:22
Rak

A na obrazku to Twoja wieś, czy ściemę robisz, coby nas wszystkich zazdrość zeżarła? :wink:
Pozdro
J

Rak
26-08-2004, 11:39
to jezioro oddalone od mego domu o jakieś 600 metrów....mam na nie widok z gospodarstwa. drugie jezioro jest oddalone o 300 metrów, ale już nie będę taki... ;)

Jerzysio
26-08-2004, 11:46
Rak

GRATULKA !

No a zazdrość i tak zżera !
Pozdro
J

Rak
26-08-2004, 12:17
jest to podobno najpiękniejsze jezioro pojezierza drawskiego, ale moze sie mylę...

Jerzysio
27-08-2004, 13:02
Nieźle, nieźle, jest na co popatrzeć!
Jak widok na jezioro ( 500 ha z kilkoma wyspami ) mam niestety tylko z letniaka pod Olsztynem. A tam gdzie się buduję to..... Panie lasy, lasy, lasy.....
Pozdrowienia dla Miłośników
J

27-08-2004, 14:27
To tak jak u nas. :lol: Tylko zamiast lasow mamy lany zboz ( tyz piknie! :) . Teraz po zniwach juz tylko rzysko , ale za to kombajny juz nie kurza :evil: Mamy hektar pola , a na srodku nasz domek ( wkrotce juz z dachem-wiec bedzie wreszcie podobny do domu) :wink: Najblizszy sasiad ok 300 m - wiec jak niektorzy do jeziora. :wink:
Pozdrowienia ! :wink: