PDA

Zobacz pełną wersję : Czy na dachu płaskim muszą być podgrzewane rynny?



darek2009
09-04-2014, 19:58
Czy na dachu płaskim muszą być podgrzewane rynny? Planowany dach płaski nad garażem i częścią salony z attykami ze wszystkich stron.

Andrzej Wilhelmi
09-04-2014, 21:29
Jak jest attyka to nie ma rynien co najwyżej są rury spustowe i one powinny zawierać kable grzewcze. Pozdrawiam.

Wodi
16-10-2014, 08:25
Czy na dachu płaskim muszą być podgrzewane rynny? Planowany dach płaski nad garażem i częścią salony z attykami ze wszystkich stron.

Może w tym art. Czy warto zainwestować w system grzewczy do rynien (http://rynny-bryza.pl/czy-warto-zainwestowac-w-system-grzewczy-do-rynien/) znajdziesz odpowiedź. Często korzystam z tego bloga, piszą dość sensownie.

mickow69
16-10-2014, 16:35
ja nie znalazlem odpowiedzi na pytanie kolegi a sam jestem ciekawy :) bo to niestety jest problematyczne przy plaskim dachu... wiem, bo moj brat tak ma

zygii
16-10-2014, 17:32
Czy na dachu płaskim muszą być podgrzewane rynny? Planowany dach płaski nad garażem i częścią salony z attykami ze wszystkich stron.
Witam !
Pokaż o jakim poprowadzeniu rynien myślisz (czy w warstwie ocieplenia, czy na zewnątrz, czy może w stropie, itp) co masz wrysowane w projekcie ? Jak w Twoim wypadku jest rozwiązana kwestia termoizolacji czy hydroizolacji (o ile jest) ?