PDA

Zobacz pełną wersję : narzędzie wilofunkcyjne skill



realadas
19-04-2014, 17:23
witam moje pytanie brzmi czy moc 250 w jest wystarczająca do prac domowych typu wyszlifować kilka krzeseł,stół, biurko itp za pomoc z góry dziekuje urządzenie i jego opis w linku
http://www.narzedzia.pl/szlifierka-wielofunkcyjna-skil-7220-ac-fox,44260.html#opinie-klientow

Jarek.P
21-04-2014, 10:53
Tak, jest wystarczająca. Aczkolwiek przy tym budżecie chybabym raczej multitoola poszukał, funkcje będzie miał te same, a do tego kilka innych.

realadas
21-04-2014, 20:32
witam możesz coś zaproponować konkretnego wspomniany sklill 7220 ac kosztuje około 270zł 3w1 ( nie wiem czy to będzie działać ale zawsze jest paragon z reklamacją )
z góry dziękuje za podpowiedzi

Jarek.P
21-04-2014, 20:53
Coś konkretnego, na co ja aktualnie ostrzę sobie zęby:

http://allegro.pl/narzedzie-wielofunkcyjne-bd-mt300ka-fvat-gw-i4148592946.html

ten twój skill jak najbardziej też będzie działać i do tego zastosowania wystarczy (choć jeśli stół ma dużą powierzchnię litego blatu, to trochę roboty będzie, takie narzędzia mają małą powierzchnię stopy), jednak to, co proponuję jest bardzo uniwersalne i przyda się do mnóstwa innych rzeczy.

realadas
21-04-2014, 21:31
ładnie wygląda ten B&D i na ceneo.pl ma kilka opinie dobrych. Wracając może nie do stołu ale do np większej komody, szafki czy skil okrągły (1z3) szlifowanie powierzchni 120-150 nie będzie mniej czasochłonny niż urządzeniem B&D. Pytam jestem kompletnym laikiem na dzień dzisiejszy mam do przygotowania 4krzesła, biurko duże i stolik okrągły :)
za wszystkie propozycje z góry dzięki
pozdrawiam

Jarek.P
21-04-2014, 22:27
Takie multinarzędzie, pomijając jego uniwersalność, jest idealne do szlifowania zakamarków, niczym innym nie wjedziesz w narożnik dajmy na to. Do płaszczyzn, zwłaszcza jeśli jest ich więcej (biurko) jednak przydałoby się coś z większą stopą. Tu ten twój skill byłby może i dobrym narzędziem pośrednim łączącym w sobie zalety szlifierki typu delta (z trójkątną stopą) z okrągłą mimośrodową, jednak jeśli tych mebli do przeszlifowania masz więcej, to może warto rozpatrzyć zakup kilku narzędzi? Multinarzędzie i niezależnie od niego szlifierka mimośrodowa lub oscylacyjna. Albo taśmowa - lepsza do szybkiego zdzierania grubszych warstw. Tu trudno doradzić jednoznacznie, dużo zależy od konkretnej roboty i nawet od tego, czym Ci się lepiej pracuje.

realadas
22-04-2014, 07:28
właśnie czym się lepiej pracuje to jeszcze nie mam zielonego pojęcia he :) coś wybiorą dziś do wieczora i dam znać tutaj co kliknąłem :). Dzięki za porady
pozdrawiam

realadas
26-04-2014, 21:29
do dziś nie zakupiłem w poniedziałek albo skila 7220 ac albo metabo sfx 200:)

realadas
09-05-2014, 22:31
wybrałem skila 3w1 jak działa okaże się w czasie na próbnych pracach ok. pozdrawiam