PDA

Zobacz pełną wersję : Domy prefabrykowane betonowe



darek2009
07-05-2014, 22:24
Szukam informacji od użytkowników (budujących) domy prefabrykowane betonowe.

beton44
08-05-2014, 05:03
Melduję się:
258798

blanchet
01-07-2014, 01:19
podbijam temat, czy może jednak ktoś?
ogarniam temat z czego budować dom i prefabrykaty betonowe jakoś najbardziej do mnie przemawiają.
Także haloooo?????

drza
30-06-2015, 09:15
Witam,
Chciałem odświeżyć temat.
Proszę o wypowiedź osób, które mają doświadczenie w budowie domów z prefabrykatów betonowych. Jak możecie polecić konkretne firmy, które wykonują domy w tej technologii to byłbym wdzięczny. Udało mi się znaleźć 3 firmy: Mabudo, Baumat i Sewaco. Jestem na etapie sprawdzania szczegółów ofert.
Proszę także pisać na PW.

beton44
30-06-2015, 21:38
Nie wiem czy wiesz, ale to jest forum budowniczych domków jednorodzinnych.

W przypadku tychże domków budowa z prefabrykatów betonowych to jest jak strzelanie z armaty do muchy :stirthepot:

PaRa
19-06-2021, 17:18
Chcę odświeżyć temat, czy w obecnej sytuacji ( ceny robocizny ) ktoś budował do jednorodziny korzystając z prefabrykatów ?
Mam tylko doświadczenie z płytą żerańską w swoim domu i dobrze wspominam wykonanie stropu w tej technologii.

dawiddur
20-06-2021, 23:28
wyguglaj sobie MIHATA.
Byłem bliski zdecydowania się na prefabrykat keramzytowy czy keramzytowo-betonowy. Nie zdecydowałem się tylko z uwagi na cenę, którą jest zauważalnie wyższa względem tradycyjnego budowania. Obserwuję ich w sieci i dają się poznać wyłącznie jako profesjonaliści.

PaRa
21-06-2021, 10:23
wyguglaj sobie MIHATA.
Byłem bliski zdecydowania się na prefabrykat keramzytowy czy keramzytowo-betonowy. Nie zdecydowałem się tylko z uwagi na cenę, którą jest zauważalnie wyższa względem tradycyjnego budowania. Obserwuję ich w sieci i dają się poznać wyłącznie jako profesjonaliści.

Niestety, na FB jest informacja, że działają obecnie na terenie Trójmiasta i okolic.

dawiddur
21-06-2021, 10:44
Jak z nimi rozmawiałem to okolica Łodzi (jej wschodnia strona) były w zasięgu ich działania. Może tam są nieaktualne dane?

PaRa
21-06-2021, 12:59
Inwestycja ma być w okolicach Białegostoku, i na terenie podlaskiego rządzi prefabrykacja drewniana. Myślę o kilku powtarzalnych domach, dlatego kieruję się w kierunku prefabrykacji. Myślę że beton w Polsce łatwiej sprzedać niż technologię szkieletową.