PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM W JANOWCACH pracownia ARCHON



Monika42
13-05-2014, 11:23
Witam wszystkim forumowiczów!

Przeglądam forum w poszukiwaniu jakiejś informacji na temat projektu DOMU W JANOWCACH Archona http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-janowcach/m51c051269ee2a

Jest to dość świeży projekt i niestety nie udało mi się znaleźć nikogo, kto wypowiadał się już na jego temat. Piszę więc tu, z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto być może, tak jak ja z mężem, zastanawia się nad kupnem tego projektu, a może jest już w trakcie budowania?

Podzielcie się, proszę, swoimi opiniami na temat tego domku. Co o nim sądzicie? Wprowadzilibyśmy jakieś zmiany?

Dziękuję!
Monika

Elfir
13-05-2014, 16:43
Na forum niekt jeszcze nie użyl frazy "dom w janowcach"
Domek wygląda nieźle na pierwszy rzut oka

bowess
13-05-2014, 18:54
Dom spory, wizualnie dość atrakcyjny, choć nie do końca podoba mi się ta lukarna-ryzalit. Jak dla mnie mogłaby być szersza, żeby zachować symetrię budynku.

Szczegóły in minus:
- schody z zabiegiem
- narożny zlewozmywak w kuchni
- wyjście na taras nieco zastawione stołem
- troszkę mały gabinet na parterze
- dla mnie największa wada, ale łatwa do skorygowania, to jedna łazienka na poddaszu przypadająca na cztery sypialnie

Elfir
13-05-2014, 19:58
a narożny zlewozmywak nie jest łatwy do skorygowania? :)

bowess
13-05-2014, 20:17
Mega-łatwy. :D

Bonifacka
08-08-2014, 12:00
Witaj

Właśnie dzisiaj rano zamówiliśmy ten projekt. Po obejrzeniu miliona innych projektów rzutem na taśmę wygrały "Janowce". Chcemy zacząć jeszcze w tym roku. Dużo zależy od pogody. Jestem ciekawa czy zdecydowaliście się na ten projekt, nigdzie na forach puki co nie widzę osób, które również by go budowały. Pozdrawiam i liczę że nie tylko ja będę budowała wg tego projektu.