PDA

Zobacz pełną wersję : Pokoje dla 6miesięcznej córeczki i 2latka - Pomożecie ?



mrowkaa
18-05-2014, 21:14
Hej Wszystkim,

Właśnie wykańczamy mieszkanie. Dzieci będą miały oddzielne pokoje. Jeżeli chodzi kolorystykę i dodatki to jeszcze nie będzie tak źle ,ale największy problem mam z rozmieszczeniem mebli .

Synek będzie miał pokój w kształcie litery L . Córcia drugi załączony pokój. U synka chciałabym zrobić szafe na zamówienie we wnęce po prawej stronie. To miejsce najbardziej mi na nie pasuje tak żeby aż nadto nie pomniejszyć pokoju. Myślę o zrobieniu bialej szafy z płyty laminowanej w połysku. Łóżko myślę aby postawic na ścianie z drzwiami przed szafą albo obok okna wzdłuż tej krótkiej sciany. Na przeciwko lóżka myślę aby postawić stolik z krzeselkami. Marzy mi się jakaś huśtawka na haku materiałowa,ale nie wiem czy będzie jeszcze na to miejsce.

Co do córki pokoju to myślę o postawieniu jej łożeczka na ścianie z drzwiami w lewym rogu. Szafę może z Ikei postawie w górnym lewym rogu. Do małej też bym może chciala stolik ,ale z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej np u jednego zrobić stolik i krzesełka a u drugiego dac coś innego żeby mobilizować ich do wspólnej zabawy ,która za pewne i tak będzie miała miejsce.

Doradźcie mi coś proszę bo nie jest to łatwa decyzja niestety.

mrowkaa
19-05-2014, 16:32
Wczoraj już byłam mocno zmęczona ,dlatego dzisiaj podeślę kilka moich wizji :)

W załączniku przedstawiam pokój syna ,który nie jest niestety za bardzo ustawny . Miejsce gdzie widziałabym szafę wnękową i łóżko (mam zamiar wstawić normalne łóżko 90x200).

Załączam też pomysł na szafę , albo u syna albo u córci choć chociaż u jednego chciałabym zrobić szafę zakupiona w sieciówce aby zmniejszyć koszty.
Do syna chciałabym kupić może takie łóżko http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50080315/ albo http://allegro.pl/lozko-mlodziezowe-90-x-200-swan-i4201787010.html. Dodatkowo mamy jeszcze skrzynie na zabawki białą ,która też bym chciała aby stala u synka ,ale widzę ,że może być z nią ciężko :/

Stolik to już raczej na pewno stanie u córci bo u synka to chyba nic juz nie wstawie. Moje marzenia o bujanym fotelu na haku chyba legły w gruzach :/ A dodam ,że jeszcze chciałam u córci wstawić fotel bujany ,ktory mam na działeczce ,który tez nie wiem czy sie zmieści.

Co o tym sądzicie ?261061261059261062261063

mrowkaa
09-06-2014, 20:18
Ktoś coś ? :(