PDA

Zobacz pełną wersję : Kupie uzywana siatke ogrodzeniowa



Piotruspan2000
28-07-2004, 09:16
jak w temacie. najlepiej 1,5m wysokosci moze byc uzywana (tania) do tymczasowego ogrodzenia dzialki.

Moja lokalizacja to Warszawa Zach. telefon 602 415 127

pozdrawiam
PP

mieczotronix
28-07-2004, 10:29
ja mam taką siatkę (pod Piasecznem) - metalowa - ocynkowana - powlekana polietylenem
mam jej tak na oko jakieś 100 metrów (nie wiem dokładnie), z czego jakieś 20 metrów było dość zmasakrowane - wykonawcy rozczepiali ją żeby sobie wjechać na działkę. Oczywiście można te zniszczone fragmenty wypiąć i wywalić. Można je też zostawić, bo wtedy złodzieje się mniej takim ogrodzeniem interesują. Mogę sprzedać po 5 zeta za metr - ale żeby nie było, że kantuję, bo na prawdę nie wiem ile jej zostało, musiałbyś przyjechać do mnie na działkę i sobie ją obejrzeć. Jeśli cię interesuje to pisz na mieczotronix(a)poczta.onet.pl. Siatka, tam gdzie jest niezniszczona, jest bardzo ładna. Zieloniutka i przyjemna w dotyku.
Tu jest zdjęcie siatki (http://strony.aster.pl/mieczotronix/dum/DSC04513.JPG) zrobione zimą (najlepiej ją widać) (2 MB)

Piotruspan2000
28-07-2004, 11:07
wielkie dzieki za szybka reakcje!!

Zapomnialem wczesniej dodac ze to ogloszenie 'dla kolegi' i wlasnie kolega skontaktuje sie z Toba.
Pozdrawiam
PP

MarcinU
28-07-2004, 11:16
Zajrzyj do Castoramy. Mają siatke zgrzewaną produkcji Beakerta z oczkami 7,5x10 cm w cenie 156 zł za 25 siatki o wysokości 1,5m. Drut ocynkowany, powlekana i wychodzi 6,24 zł za mb. Polecam - ogrodziłem taką i wygląda super !