PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt dachu



Monika1357
23-05-2014, 07:05
Witam,
Buduję dom o powierzchni zabudowy 100 m2, dach dwu spadowy, jedna lukarnia. Myślę o kryciu gontem. Możecie podać koszt takiego dachu materiał i robocizna? Czym kryjecie swoje dachy i jaki koszt ponosicie?

Arturo72
23-05-2014, 08:14
Witam,
Buduję dom o powierzchni zabudowy 100 m2, dach dwu spadowy, jedna lukarnia. Myślę o kryciu gontem. Możecie podać koszt takiego dachu materiał i robocizna? Czym kryjecie swoje dachy i jaki koszt ponosicie?
Dach czterospadowy 230m2,dachówka ceramiczna Tondach stodo12 16tys.zł,rynny Galeco 2,5tys.zł,dwa wlazy 0,6tys.zł,drewno 8m3 6tys.zł,robocizna 14tys.zł,folia 1tys.zł,katowniki i gwoździe 2tys.zł.
Ot i cały dach :)

Kal_b_E
27-06-2014, 19:45
Witam,
Buduję dom o powierzchni zabudowy 100 m2, dach dwu spadowy, jedna lukarnia. Myślę o kryciu gontem. Możecie podać koszt takiego dachu materiał i robocizna? Czym kryjecie swoje dachy i jaki koszt ponosicie?

Rozumiem, że jako powierzchnię zabudowy traktujesz powierzchnię jednego piętra? W takim wypadku powierzchnia dachu przy nachyleniu 35 stopni wyniesie około 150 m2.

Przy średnich kosztach i zamówieniu usługi u fachowców powinnaś zapłacić około 30 000 zł. Zobacz na przygotowaną kalkulację
http://kalkulatorybudowlane.pl/budowa/parterowy-z-piwnica/a/471c97b3e7d298edea47873383726039/

Kalkulacja uwzględnia membranę (bez deskowania) i wykończenie dachówką ceramiczną. Jeżeli chcesz, możesz swobodnie modyfikować sobie wyliczenia w podanym linku, na przykład stosując najniższą możliwą cenę.
Kalkulacja nie uwzględnia takich elementów jak docieplenie dachu, podbitka okapu czy rynny - ale możesz w kilku kliknięciach dodać je samodzielnie za pomocą naszego darmowego kalkulatora kosztów budowy domu :)

W przypadku pytań prosimy o kontakt.