PDA

Zobacz pełną wersję : przyżółkieta kostka pastella semmerlock jasnoszara



fantomek24
30-05-2014, 20:37
dziś ekipa położyła mi pastelle semmerlock w kolorze jasnoszary http://www.semmelrock.pl/produkty/kostka_brukowa/pid/kostka_brukowa/kostka-brukowa-pastella.html ale większość płytek jest przyżółkietych co się stało? czy to jakas wada? czy co? jest to kostka płukana, po robocie całą zmyli ale po 2h nadal jest przyżółkła. Czy to może sprawka tego że zacierali i zasypywali piachem żółtym do podbudowy i był on mokry czy nie? dodam że lanie szlaufem nic nie dało

End_riu
30-05-2014, 22:13
Tomek wrzuć fotki jak to wygląda.
Piasek nie plami kostki. Prawdopodobnie jest to wada/wykwit i wina lezy po stronie producenta. Możesz reklamować tą kostkę, ale większość takich reklamacji trochę trwa i dodatkowo jest odrzucana. Chyba, że wykonawca kumaty i nie będzie miał klienta głęboko, to on może załatwi taką reklamację.
Ja zazwyczaj w takiej sytuacji dzwonię do sprzedawcy (producent albo pośrednik) i mówię co jest. Sprzedawcy zależy na mnie jako wykonawcy, bo trochę tego betonu biorę i wysyła zazwyczaj bez oględzin odpowiednią ilość kostki na wymianę.

PS: Jak wykonawca kupował kostkę, to go bierz za fraki niech Ci wymienia. Oczywiście za fee :)

fantomek24
25-06-2014, 07:42
sprawa się wyjaśniła tak jak koledzy wspominali zatarli piaskiem z glinką i stąd te plamy po umyciu i piaskowaniu płukanym ładnie zeszło

End_riu
26-06-2014, 20:52
No widziałem fotki na innej stronie.
Współczuję.

PS: Poprawili Ci te łuki i linie?