PDA

Zobacz pełną wersję : Libet via castello na żywo



usrobo
05-06-2014, 14:13
witam!
czy ktoś z okolic rybnik-wodzisław-jastrzebie wie gdzie moge na żywo zobaczyć kostkę via castello ?
przed zakupem chcę to zobaczyć na własne oczy a nie tylko zdjęcia i nigdzie nie ma.
faktycznie to tak mało popularna kostka?

duzo ludzi mi odradza libet ale żonie podoba się kolor i kształt
czy są jakieś inne kostki w kolorze pastello i kasztan ?

michal

End_riu
05-06-2014, 15:28
Kolego wejdź na strony producentów bruku, np. Brubet, Polbruk, Libet, Jadar, Pozbruk, itd. i przeglądaj katalogi, bo ta kostka ma swoje odpowiedniki pod innymi nazwami i innych producentów. Również inne kostki w podobnej kolorystyce występują.
Czasem na wystawkach możesz zobaczyć ją na żywo, albo jak znajdziesz u innych producentów to spisz sobie nazwy i dzwoń po wykonawcach. Może któryś z nich układał w Twojej okolicy takie kostki, to umówicie się i podjedziecie zobaczyć.

Pozdrawiam.

usrobo
05-06-2014, 16:14
dzięki za informacje
czy ktoś bardziej obeznany w tematyce moze zasugerować jakie inne kostki są w podobnej kolorystyce i kształcie?

End_riu
06-06-2014, 17:50
Ułożyłem w życiu spokojnie ze 300k m2, ale jak szukasz bardziej obeznanego to ja umywam ręce :P

Tak ciężko wejść na strony producentów i zobaczyć w katalogach?
Ja głównie układam te z podobnych: idea, tegula, linea, granito i urbani.

usrobo
07-06-2014, 07:10
pisząc "czy ktoś bardziej obeznany" myślałem o sobie ;)

w katalogach wszystko wygląda rewelacyjnie a później okazuje się ze ten kolor na żywo to jednak inny jest ...
oglądam place sąsiadów i składy budowlane z wystawkami.

End_riu
07-06-2014, 13:42
He he :)
W katalogach wyszukaj tylko nazwy kostek, a oględziny, to najlepiej na posesjach.
Proponuję wybrać się na wycieczkę po sypialniach. Miejscowości położone na obrzeżach miast. Tam najszybciej i najłatwiej znajdziesz.

PolTeam
15-08-2016, 21:14
Witam.
364579364580
Chyba nieco różni się od oferty katalogowej.