PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy - agregat



Alicjan
06-06-2014, 09:52
Witam, jestem wlascicielka stosunkowo malej firmy malarskiej – zajmujemy się glownie malowaniem domkow jednorodzinnych. Mysle już od dłuższego czasu nad zakupem agregatu malarskiego. Sprawdzalam oferty kilku firm z tej branzy, ale przed zakupem chciałabym zapytać o wasze opinie i wrazenia z używania tego sprzętu. Może jakies konkretne sugestie co do firm czy modeli? Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

Paweljendrusik
01-07-2014, 13:42
Witam

Wypowiadałem się już tutaj w podobnym temacie. Co do pracy z agregatem - usprawnia ją i ułatwia. Można szybciej podjać się realizacji kolejnego zlecenia, kwestia jest warta rozwazenia. Moze będzie prosciej jesli wkleję to co pisalem na tym forum pod innym postem, otoz:

"Pracuje w branzy malarskiej od 7 lat. Mialem okazje korzystac, ze sprzętu marki Komatz – najpierw jako podwykonawca, a teraz juz na wlasną reke. Jesli idzie o malowanie czegoś wiecej niz pokoj w domu to proponowałbym model GTech 3500 – sam takiego uzywam. Jego zalety to bardzo cicha praca i bardzo duza wydajnosc. Mozna malowac roznymi rodzajami farb. Z tego co pamietam producent daje 3letnia gwarancje na urządzenie, do sprawdzania parametrow masz bardzo prosty w obsludze komputer. Bedziesz mogł malowac tym urzadzeniem duze powierzchnie przy uzyciu gestych farb z dyszą do 0,023”. Polecam to urządzenie – jest lekkie, ciche i nieawaryjne. Cena w stosunku do innych markowych, nie chińskich tez jest przystepna. To nie jest jakas tam chinszczyzna czy Tajwan, tabliczka znamionowa głosi made In australia, a co do serwisowania 1 dzień trwała wymiana uszczelek, i bez obsuwy z terminami na budowie. Mam nadzieje, ze pomogłem"

dewelopper
07-07-2014, 10:45
zależy co malujesz tak naprawdę... bo jeśli tynki i ogólnie zewnętrzne powierzchnie to polecam ci agregat Adlerowski model AD 422V-20-3 jeśli zaś w grę wchodzi malowanie pomieszczeń wewnątrz budynku to wybierz sobie np. ten MK 265-10-50 . Ja w firmie korzystam z Adlera od lat i sprawuje się poprawnie więc bez obaw możesz się dowiadywać.