PDA

Zobacz pełną wersję : Zabezpieczenie mieszkania



mario_f
08-06-2014, 20:10
Mieszkanie około 100m na 1-ym pietrze ale z tarasami łączonymi z sąsiadami.
W obecnym mieszkaniu mam rozprowadzone czujki po wszystkich pokojach. Chciałbym do tej instalacji dorobić coś takiego, żebym mógł przez interenet oglądać mieszkanie (kamery) i dostawać informację o aktywacji czujek. Do tego może dojdą w przyszłości jakieś czujki na zalania, ciepło itp.

Na jakiej centrali polecacie budować coś takiego (najlepiej żeby jak najmniej kabli kłaśc) i czy polecicie kogś z okolic Warszawy do montażu i wsparcia?

Maanniutek
11-06-2014, 21:08
Witam
co do centrali to proponuje Satel versa będzie wystarczająca oraz moduł GPRS do komunikatów SMS oraz sterowania SMS, do tego jeśłi chcesz moze być moduł internetowy. Może też być Integra 128 WRL która ma wbudowany moduł GSM oraz moduł bezprzewodowy ale pytanie czy chcesz się pakować w koszty dużo większe i najważniejsze czy tego potrzebujesz. Co do kamer też nie ma problemu ale polecam IP HD.
Jakby co służe pomocą mogę Ci przyjechac i wszystko wycenić. Jest już spora grupa osób na forum dla których wykonywaliśmy instalacje.
Pozdr,
Mariusz

mario_f
14-06-2014, 22:21
Witam
co do centrali to proponuje Satel versa będzie wystarczająca oraz moduł GPRS do komunikatów SMS oraz sterowania SMS, do tego jeśłi chcesz moze być moduł internetowy. Może też być Integra 128 WRL która ma wbudowany moduł GSM oraz moduł bezprzewodowy ale pytanie czy chcesz się pakować w koszty dużo większe i najważniejsze czy tego potrzebujesz. Co do kamer też nie ma problemu ale polecam IP HD.
Jakby co służe pomocą mogę Ci przyjechac i wszystko wycenić. Jest już spora grupa osób na forum dla których wykonywaliśmy instalacje.
Pozdr,
Mariusz
Poproszę o namiary na priv to się zdzwoonimy.

dendrytus
07-07-2014, 16:25
Spróbuje jeszcze napisać do electrosafe.pl - naprawdę fachowcy w dziedzinie instalacji alarmowych, na pewno pomogą

No muszą być straszni fachowcy, skoro zakładają konto psedo zainteresowanego użytkownika i nie wiedzą, że to wiocha na tym forum i nikt się na to już nie nabiera?

kowalt
01-08-2014, 08:55
A czy potrzebna Ci jest do tego centrala? Obecnie kamery działają w oparciu o wifi. Logujesz się normalnie przez zabezpieczony panel admina i śledzisz co się dzieje w domu. Problemem może być jedynie zapis - ponieważ potrzebny jest do tego zewnętrzny dysk