PDA

Zobacz pełną wersję : Spelnic marzenia dom ale z pieknym ogrodem



tobias
08-06-2014, 22:07
Witam wszystkich. Jestem tu od niedawna no od dzisiaj . Postanowilem podzielic sie swoimi planami i realizacja mojego marzenia . Dom ale z pieknym ogrodem.

tobias
08-06-2014, 22:23
Nawet mi wszystko szybko poszlo. Znalezienie projektu Wiston GL934A.. Parterowy ale dosc duzy. Zrezygnowalem z garazu poniewaz pomyslalem po co bede robil pomieszczenie dla samochodow. Ijak znam zycie nie bedzie mi sie chcialo wjezdzac do garazu. Ktos powie ale do cieplego autka w zimie .zakupy prosto do domu. Nie przekonuje mnie to . Wole miec wiecej powierzchni na np. miejsce na garderobe pokoj lub pokoj na trzymanie wszystkich dokumentow i miejsce na komputer. Moze mam jakies inne wymagania ale buduje dom dla siebie a nie na pokaz. Moja dzialka jest 1,30 ha dlatego tez inne wymagania sobie stawiam. Moim priorytetem jest miec piekny i duzy ogrod,piekne patio, ziemianke . dokumenty zlozone do urzedu teraz czekam na pozwolenie i ruszam

Elfir
09-06-2014, 21:30
może przesieś temat do działu dziennik budowy?

Lidia.
30-07-2014, 12:23
No i jak idzie? Powiem Ci z doświadczenia, że z tych marzeń wychodzi może 50%... Więc warto marzyć dużo na wyrost, wtedy lepszy efekt końcowy będzie ;) Dla nas największą porażką okazały się okna. Miały być dokładnie takie, jak na pierwszym zdjęciu (http://famix.pl/famix/index.php?option=com_content&task=view&id=188&Itemid=265), ale dach pochłonął tyle funduszy, że zabrakło na ekstrawagancję i wyszło jak wyszło. Plastikowo. Zdjęcia nie wrzucę, bo żal. Trzymam kciuki za Twoje marzenia.

Parambuk
22-12-2014, 13:14
Piękny ogród w cichym miejscu. Najlepiej za miastem - jeśli to możliwe. Wtedy jest szansa na cały zwierzyniec pod oknami. Może nie każdemu odpowiadają myszy i krety ale jak po ogrodzie chodzą bażanty to czemu nie.