PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy-nie nowy z okolic Piaseczna-Piskórki



jaqbek
29-07-2004, 21:42
Witam!
Zarejestrowany już jestem jakiś czas, ale dopiero teraz przyszedł na bliższe przedstawienie się.
Z żoną i córeczką mieszkamy w Warszawie. Działkę kupiliśmy na przełomie roku w okolicach Piskórki we wsi (proszę się nie śmiać :-) ) Koryta.
Wybraliśmy ten rejon z ewzględu na dość blisko mieszkających moich teściów (Łoś). Na początku zapaliłem sie do budowania, ale..Marta (żona) nie chciała tak łatwo przenosić się na wieś ze STOLYCY :-( .
Po półrocznych podchodach i moim drążeniu udało się. Jest decyzja-będziemy się budować. No i na razie tyle...nie no nie jest aż tak źle. Projekt sie już robi dla nas-Dziadek Marty jest architektem. W najbliższym czasie chciałbym się o(d)grodzić, ale nie ostrokołem ;-) .
I w związku z tym mam jedno mał pytanko:
Gdzie mozna w okolicach Piaseczna kupić żerdzie około 2-2,5m długości?-potrzeuję na tymczasowe ogrodzenie.
Pozdrawiam Qba

mad
04-08-2004, 17:24
czesc! buduje w n. prazmowie. w prazmowie jest sklep z materialami bud., maja tam takze drewno. poza tym jakies 7 km w strone grojca jest wiec lesznowola, gdzie jest tartak, w ktorym jeszcze do niedawna byly przyzwoite ceny. pozdrawiam, m

jaqbek
04-08-2004, 18:10
czesc! buduje w n. prazmowie. w prazmowie jest sklep z materialami bud., maja tam takze drewno. poza tym jakies 7 km w strone grojca jest wiec lesznowola, gdzie jest tartak, w ktorym jeszcze do niedawna byly przyzwoite ceny. pozdrawiam, m
Hej!
Wielkie dzięki. Jeszcze w tym tygodniu tam podjadę (mam taką nadzieję).
Pozdrawiam