PDA

Zobacz pełną wersję : Dom od developera



grzep1978
23-06-2014, 10:07
Witam wszystkich
Jest taka sytuacja.

Jest 28 bliźniaków wykonanych przez developera. Jest to w jednym miejscu, w jednej linii. Ostatnie domy były wykonywane pod koniec 2012 i na początku 2013 roku.
Została do sprzedaży jedna połówka.
I teraz są dwie możliwości:

- coś jest z nią nie tak (chodzi mi o techniczne sprawy, bo jeśli chodzi o papiery to wszystko jest w porządku);
- dom został, bo został - po prostu zawsze musi jakiś ostatni zostać.

I teraz mam prośbę - ponieważ to ostatni dom więc mogę negocjować mocno cenę...

Czy ktoś mógłby napisać mi na co muszę zwrócić szczególną uwagę, gdzie zajrzeć, co sprawdzić, by powiedzmy nie wdepnąć na minę.

gentoonx
23-06-2014, 10:32
sam będziesz miał ciężko

skoro możesz jak piszesz mocno negocjować cenę to weź może rzeczoznawcę, on powinien wszytko oblecieć, a koszt... powinno być warto

Nigdy nie masz pewności że jest wszystko OK, nawet jak sam budujesz

Elfir
23-06-2014, 15:05
jaki jest układ stron świata? Bo może ta połówka ma okna od północy?
Może być też w nieciekawymm miejscu (np. pierwsza w lini, więc cały ruch osiedla będzie odbywał się przed domem), w pobliżu zbiorczego szamba

grzep1978
23-06-2014, 15:25
jaki jest układ stron świata? Bo może ta połówka ma okna od północy?
Może być też w nieciekawymm miejscu (np. pierwsza w lini, więc cały ruch osiedla będzie odbywał się przed domem), w pobliżu zbiorczego szamba


Witam
Wszystkie 28 bliźniaków są idealnie w linii prostej - w jednej linii. Ciągną się przez 1 kilometr. Wolna połówka nie jest ani na końcu, ani na początku, ani w środku. Jest to 9-ta połówka od prawej strony.
Jeżeli chodzi o strony świata to wszystkie mają te same ustawienie...więc jest zagwozdka, co jest nie tak :)

Elfir
23-06-2014, 15:31
Sasiad?

Groszek80
28-06-2014, 20:35
A może nic nie jest nie tak? Zadaj im to pytanie na twarz. Jak zaczną kręcić to uciekaj :)