PDA

Zobacz pełną wersję : TORUŃ, BYDGOSZCZ: projektant, architekt, dekorator wnętrz



GREG_PA
18-08-2003, 14:13
Przed rozpoczeciem prac wykończeniowych chciałbym zaplanować aranzacje mojego domu. Mam kilka pomysłów, ale brakuje mi osoby - architekta wnętrz z okolic Bydgoszczy który zebrałby moje i żony pomysły. Jeśli znacie kogoś i możecie go polecić proszę o wiadomość

Frankai
19-08-2003, 06:35
Ja mam projektanta wnętrz z Warszawy (300km) ode mnie - podobał mi się jego styl. Jak szukasz lokalnego, to zapytaj w swojej grupie regionalnej - szybciej dostaniesz odpowiedź.

kasiabuilder
03-07-2014, 12:57
Słuchajcie drodzy forumowicze, mam pytanie - czy znacie, czy może jest na tym forum dobry, sprawdzony projektant wnętrz? Chyba sama nie podejmę sie trudu aranżacji całego mieszkania. Wiem mniej więcej co bym chciała, jakie kolory, jaki styl, mam nawet utworzone kilka rzutów kuchni i salonu przez forumowiczki, ale obawiam się, że to nie wystarczy. Sama nie wiem, czy obecna moja wiedza i posiadane rzuty są wystarczające do wzięcia odpowiedzialności za wygląd mieszkania.
Poradzcie mi co zrobić! Bo przeraża mnie myśl taka, że wydam kilkadziesiąt tysięcy w mieszkanie, a nie będzie tego efektu WOW :) Obawiam się, że jak będę chciała trochę zaoszczędzić, to wyjdę na tym jak Zabłocki na mydle...

Elfir
03-07-2014, 23:10
1. Projektant wnętrz nie musi ci codziennie siedzieć na budowie, wiec nie musisz się ograniczać tylko do najbliższej okolicy i wynając kogoś z innej częsci kraju
2. projektanci mają swoje style, musisz dopasować, który z projektantów projektuje w twoim stylu.


No i teraz ważna rzecz - gust.

To jest portfolio osoby ogłaszającej się jako projektant wnętrz:
http://www.aranzacjewnetrzlublin.pl/mini/ryskolor1.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-ubyGzKFVgi8/TyRT2xxjSOI/AAAAAAAABs0/z6lLouMydPk/s1600/14.jpg

a to przykładowego prawdziwego projektanta:
http://www.bohome.pl/wp-content/uploads/2012/10/Projektowanie-wnętrz-Wrocław_BoHome-1.jpg

Tytuł "projektant wnętrz" nie jest chroniony. Szukaj kogoś z wykształceniem kierunkowym (architekt wnętrz) a nie po kursach.

kasiabuilder
04-07-2014, 10:25
O fuj okropne te pierwsze zdjęcia :)
Masz rację, muszę zmienić tytuł posta :) bo rzeczywiście nie musi siedzieć na budowie i być z okolic.
To w takim razie może ktoś z forumowiczów zechciałby się zareklamować bądź jesteście w stanie kogoś mi polecić? Naprawdę jestem w potrzebie :)
Poza tym dzwoniłam do jednego projektanta i rozmowa się strasznie nie kleiła, musiałam non stop ja zadawać pytania, a on nie wykazywał zainteresowania sprawą i wydawało mi się to strasznie nieprofesjonalne. Jak ja bym chciała zdobyć klienta no to chyba inaczej tą rozmowę bym poprowadziła i przynajmniej starała się nie ziewać...

Elfir
04-07-2014, 11:40
jakbyś do mnie zadzwoniła o 8 rano tobym też ziewała a rozmowa się nie kleiła. Przytomna jestem od 11 :D

A jak ktoś poleci ci projektanta, który robi minimalistyczne białe wnętrza, a ty chcesz ciepłą klasykę? Nie polegaj wyłącznie na poleceniach akurat w tej materii.


Na forum mało jest ludzi, którzy urządzali się z projektantami. To z reguły zbyt droga usługa dla budujących systemem gospodarczym. Chociaż oczywiście byli tacy, np. efilo. Na forum pisuje 2112wojtek - to jest architekt wnętrz.

kasiabuilder
04-07-2014, 12:06
Dzwoniłam po 11... :)

Wiesz czytam wątek o 10 grzechach projektowania i im bardziej się w niego wgłębiam to tracę wiarę we własne możliwości :D

Gdybym była pewna, że to czego chcę (kolory, podłogi, drzwi, itp.) i nawet kilka rzutów z forum byłyby wystarczające, też nie zastanawiałabym się nad projektantem. Z chęcią zaoszczędziłabym kasę, bo wiadomo, ze wszystko i tak będzie kredytowane. Obawiam się po prostu, że nie podołam przy urządzaniu, albo urządzę coś niefunkcjonalnego.

Np. Alicyja urządziła mi salon :) Bardzo mi się podoba ułożenie i chciałabym z niego skorzystać. Ale na pytanie o umieszczenie oświetlenia już nikt mi nie odpowiada w moim wątku i chyba z tego względu szaleję :) Nie chcę się narzucać, bo wiadomo odpisywanie komukolwiek jest dobrowolne. Po prostu potrzebuję pomocy, a wiem, że jak zapłacę to taką pomoc otrzymam... I tak w koło Macieju :)

IT-Decor
31-10-2015, 20:29
:spam:

Dariusz Kuryło
25-05-2016, 09:23
:spam:

obywatelag
05-05-2018, 16:32
Ja polecam projektantkę z Bydgoszczy - panią Dorotę Bykowską. Na jej stronie są wizualizacje projektów - w tym i mojego mieszkania (zdjęcia: http://www.dorotabykowska.pl/projekty-wnetrz/) , projektowanego od deweloperki :) Też poznałam p. Dorotę z polecenia koleżanki. Mam małe mieszkanie, a udało jej się wydzielić w nim dla mnie i męża sypialnię, a nasze dzieciaki mają osobne pokoiki - niewielkie, ale wygodne. Nie mam doświadczenia , jeśli chodzi o porównanie z innych architektami wnętrz z Bydgoszczy ale lepszej współpracy sobie nie wyobrażam. Polecam ogromnie.

412430

Elfir
02-07-2018, 11:38
Wiarygodnośc jednopostowca...
Nie zdajecie sobie sprawy, że takie polecenie działa odwrotnie? Że od razu wskazuje na rozpaczliwą próbę reklamy własnej działalności, bo nie ma prawdziwych klientów?