PDA

Zobacz pełną wersję : Tańsze lodówki (do 1500 zł)



Nogus
10-07-2014, 16:28
Witam. Chcielibyśmy kupić nową lodówkę, bo stara już się nie nadaje do chłodzenia i starszy wyglądem. Zależy nam jednak na niewychodzeniu poza pewien próg finansowy. Czy wśród tańszych lodówek można znaleźć takie, które będą solidnym sprzętem? Nie zależy nam niczym bajeranckim, na żadnych smartlodówkach :) Co byście mogli polecić, na co zwrócić uwagę?

Bayzone_pl
11-07-2014, 08:21
Witam. Chcielibyśmy kupić nową lodówkę, bo stara już się nie nadaje do chłodzenia i starszy wyglądem. Zależy nam jednak na niewychodzeniu poza pewien próg finansowy. Czy wśród tańszych lodówek można znaleźć takie, które będą solidnym sprzętem? Nie zależy nam niczym bajeranckim, na żadnych smartlodówkach :) Co byście mogli polecić, na co zwrócić uwagę?

Sprecyzuj jeszcze kilka detali takich jak:
- wysokość
- szerokość
- kolor
- budowa: jednodrzwiowa / górny zamrażalnik / dolny zamrażalnik

Do 1500 można spokojnie kupić dobrą i solidną lodówkę.

tombuild
14-07-2014, 19:50
Ja mam lodówkę LG i mogę polecić choć cenowo wychodzi trochę poza Wasz budżet. Dobre lodówki ma też Whirlpool i tutaj pewnie coś w tej cenie znajdziecie. A na co zwrócić uwagę to chyba najbardziej na pojemność, czy ma no-frost (takiej lodówki nie trzeba rozmrażać), na klasę energetyczną

Elfir
16-07-2014, 22:36
to ja podciągnę w temacie tanich lodówek.
Sama szukam coś o wysokości 150-170 cm, z zamrażalnikiem na dole, najlepiej aby zamrażalnik był co najmniej trzyszufladowy. W sumie bardziej zalezy mi na pojemnym zamrażalniku niż pojemnej lodówce.
Na no-frost mi nie zależy.

Znalazłam Amica
FK 268.3 AA
i nieco mniejsza FK 265.3 SAA

Opinie w necie na temat Amica są co najmniej skrajne, stad nie wiem czy są wiarygodne :)

sheenaz
18-07-2014, 10:09
Elfir, osobiście mam bardzo dobre zdanie o lodówkach Gorenje.
Moja służyła mi 8 lat, oddałam sąsiadce i wciaż (2 lata będą) dziala bez awarii.
W rodzinie mam jeszcze jedną, która ma 8 lat i też bezproblemowa.
To były modele za ok 1200 zł.

Przykladowe niedrogie:
http://www.megamedia.pl/chlodziarko-zamrazarka-gorenje-rk-6191-aw.php?off=3
http://www.megamedia.pl/chlodziarko-zamrazarka-gorenje-rc-4181-aw.php?off=2

O lodówkach (i kuchniach gazowych) Amici też mama dobrte zdanie. więc jesli Ci pasują to chyba warta zaryzykować.

fonio
18-07-2014, 11:57
e to w zwykłym mediamarkcie

Elfir
18-07-2014, 14:12
te gorenje mają niższa klasę A i tylko dwie szuflady zamrażalnika.

Elfir
21-07-2014, 09:33
Zamówiłam tę Amicę FK 268.3 AA, zoabzcymy jak się będzie sprawować.

stanek33
24-07-2014, 14:38
Lodówki firmy amica są niedrogie i spełniają swoją rolę jak należy. Do 1500zł bez problemu znajdziesz odpowiednią.

megi24
29-07-2014, 16:23
Ja mam lodówkę LG i mogę polecić choć cenowo wychodzi trochę poza Wasz budżet. Dobre lodówki ma też Whirlpool i tutaj pewnie coś w tej cenie znajdziecie. A na co zwrócić uwagę to chyba najbardziej na pojemność, czy ma no-frost (takiej lodówki nie trzeba rozmrażać), na klasę energetyczną

Do 1500 zł też coś znajdzie od LG, zwłaszcza w sklepach internetowych, albo można na jakąś wyprzedaż poczekać.

Kal_b_E
31-07-2014, 19:15
Zdecydowanie kupuj przez internet, za 1500 będzie naprawdę porządna lodówka. Gorenje to w tym momencie całkiem niezła marka biorąc pod uwagę cena/jakość, ale spokojnie znajdziesz dobrą Amicę, Samsunga czy Beko

franciszko
04-08-2014, 14:34
Beko bym nie polecał, słyszałem sporo złych opinii od znajomych, ale w tej cenie Amica jak najbardziej się sprawdzi.

prelegent
02-09-2014, 06:59
Przede wszystkim polecam jak najwyższą klasę energooszczędności a dalej funkcję no frost do odwilgacania powietrza w środku. Wtedy nie trzeba się babrać z lodem co jakiś czas. Wysoka klasa energetyczna to oszczędność energii i pieniędzy, a dodatkowo taka lodówka powinna ciszej chodzić niż inne.