PDA

Zobacz pełną wersję : Nizszy dom



Thiele
13-07-2014, 17:13
Witam

W WZiZT mam wysokosc kalenicy od 7 do 9m, ale chcialbym domek ktory wg. projektu ma 6,2 m. Ciezko bedzie to rozwiązać?Dzieki.Pozdrawiam.

Aleksandryta
13-07-2014, 18:00
Tak

schizo85
13-07-2014, 21:10
Niekoniecznie. Ja miałem podobny zapis w WZ. Wystarczyło pismo w gminie o zmianę WZ, poszło pismo do sąsiadów i po zwrotach otrzymałem sprostowanie do WZ z mniejszą wysokością kalenicy.

Pytaj w gminie czy da się coś takiego zrobić.

Thiele
14-07-2014, 09:22
Dzisiaj byłem w Gminie. Dostałem wniosek o zmianę w WZ i rozdzielnik od kogo mam mieć zgodę. Już wiem, że od jednej rodziny nie będę miał podpisu. Syn jest upośledzony a matka , hmmm.... po kimś to syn ma. Wiem to od rodziny tej Pani. Reszte podpisów mam. Pozostało mi wystąpienie o nowe WZ lub zmiana w projekcie. I chyba obstawię to drugie. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Bejaro
14-07-2014, 11:35
Sprawdz dokładnie jaki zapis dotyczący wysokości jest WZ,U mnie tez byl ten problem ,bo wys.kaletnicy mozna opisać w projekcie albo od wysokości posadowienia ław lub od poziomu zero.W naszym przypadku był tylko zapis o wysokości bez dokladnego określenia wystarczyło dokonać opisu w fazie adaptacji i już.