PDA

Zobacz pełną wersję : Projekt wnętrza, dekoracja, konsultacja - atrakcyjna cena i profesjonalizm!



m.g
21-07-2014, 20:37
Szukasz swoich czterech kątów? Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze idealnego miejsca? Już na tym etapie możesz liczyć na moje wsparcie! Jeśli chcesz pomogę Ci wybrać najodpowiedniejsze miejsce dla Ciebie. Ale to dopiero początek!

Przede wszystkim oferuję kompleksowe PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, zaczynając od "kompletnej demolki" ścian, po postawienie ostatniej świeczki na półce. U mnie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, dobór materiałów, i wybranie dekoracji.
W efekcie współpracy dostaniesz koncepcje , rysunki wykonawcze, i całą dokumentację niezbędną do wykonania projektu.

Poleca się absolwentka Architektury Wnętrz z Politechniki (z dużym doświadczeniem w zakresie architektury mieszkaniowej i usługowej) - u mnie dobry smak oraz wiedza techniczna idzie zawsze w parze.
Zapytaj o cenę i portfolio już teraz!

figak
07-05-2015, 11:29
Jak chcesz mieć coś innego niż wszyscy Twoi znajomi i zatrudnić prawdziwego architekta to polecam biuro Tissu http://www.tissu.com.pl
Robią projekty nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. My jesteśmy z Gdańska i nie było kłopotu nawet z wyborem zasłon czy lamp!