PDA

Zobacz pełną wersję : Płytki ceramiczne wyglądające jak drzewo.



agnikkrol
02-08-2004, 10:02
W salonie mamy ogrzewanie podłogowe, w związku z tym najlepszym rozwiązaniem było by ułożenie na podłodze płytek ceramicznych. Ale mam wrażenie że płytki robią nie przytulne wrażenie. Ja wolałabym parkiet drewniany ale mój mąż mówi że absolutnie nie można. Więc z tąd pytanie czy są gdzieś takie płytki, które wyglądają jak parkiet. Jakieś drewnopodobne albo coś takiego?

Arkadly
02-08-2004, 10:13
Jeśli już macie położone ogrzewanie i było liczone pod płytki to rzeczywiście nie mozna kłaść parkietu. Jeśli jednak ogrzewanie jest jeszcze w fazie projektu mozna bez problemu przeliczyć ogrzewanie pod parkiet.
Ale jeśli jednak płytki to jedne z tańszych, ale ładnych są z Cersanita model Diego.
http://www.cersanit.pl/pl/index.php?srodek=katalog_plytki&tabela=plytki&seria=diego&plytka=Diego_33,3x33,3&lang=pl

Arecki

januszek
02-08-2004, 10:16
są takie płytki
wiele firm robi
podaję namiary na polską
polcolorit
klepeczki o wymiarach 15x60
mają nawet stronę netową.

tdxls
02-08-2004, 11:19
Rada jest jedna trzeba podwiedzać hurtownie z galurą i tam na pewno coś się znajdzie.

DaAn
03-08-2004, 12:31
Ostatnio w Castoramie takie płytki widziałam. Ale myślisz, że płytki imitujące drewno bedą przytulne... :-? Już chyba bardziej przytulne będą ładne gresy w ciepłym kolorze.