PDA

Zobacz pełną wersję : Okna-Jaki profil?Ja wybrałam...



Energooszczędna
29-07-2014, 00:36
Dzień dobry,
Buduje dom wysoko energooszczędny ogrzewany pompa ciepła, dlatego zdecydowałam się na okna renomowanego lokalnego producenta z pakietem 3-szybowym [moderowano]. Posiadają jedne z najlepszych na rynku parametry izolacyjne. Dodatkowo są przystępne cenowo, a to jak wiedzą wszyscy budujący dom jest również nie bez znaczenia. Polecam serdecznie każdemu kto zamierza budować lub remontować dom. Pozdrawiam:lol2:

ok**t
29-07-2014, 04:27
Co za beznadziejny marketing:P

finlandia
29-07-2014, 05:36
Coraz większa lipa na forach :(

Energooszczędna
29-07-2014, 07:51
Co za beznadziejny marketing:P

HE
To nie marketing!!!
Tylko informacja o wyborze jakiego dokonałam jako kobieta budująca
Łatwo jest krytykować!?
Ciekawa jestem Twojej miny jak trafisz na nierzetelną firmę i wpakujesz w błoto kupę kasy!!!
Wiem co mówię bo naprawdę buduję i trochę w tym względzie przeszłam
Jestem zadowolona a przede wszystkim autentyczna i mam prawo się tym podzielić
Jak ktoś ma pytania i lub jakieś wątpliwości to mimo wszystko zapraszam:-)

Energooszczędna
29-07-2014, 07:55
Ciekawe czy wydałeś 36tyś na okna ? Najlepszy i skromny doradco na forach

Energooszczędna
29-07-2014, 07:56
Coraz większa lipa na forach :(

Ciekawe czy wydałeś 36tyś na okna ? Najlepszy i skromny doradco na forach

nikt ważny
29-07-2014, 08:05
nie dość że kretyńska reklama to jeszcze niedowartościowana oszczędna :lol2:
Fakt, FM schodzi na psy przez "speców" od marketingu

finlandia
29-07-2014, 09:44
Ciekawe czy wydałeś 36tyś na okna ? Najlepszy i skromny doradco na forach

Moja droga.
Powiedzmy że wierzę, iż jesteś szczęśliwą nabywczynią okien na tym profilu. Czy jednak ta nazwa czyni Twoje okna najlepszymi? Nie! Te samo okna od innego wykonawcy mogą być lepsze, mocniejsze, cieplejsze. A mogą też być znacznie gorsze. Twój lokalny producent-faworyt może mieć ulicę dalej konkurenta, np. byłego pracownika, który odszedł, kupił jakąs starą zezłomowaną maszynę i otworzył produkcję "takich samych okien". A że nie ma czym przyciągnąć do siebie klientów (wszak jest nowy, nie ma na dobry sprzęt itp) to czym się wyróżni? Np. ceną. Oszczędzając na ludziach, komponentach itp.
Czy wtedy okna na tym profilu będą tak samo ciepłe jak Twoje?
Nawiasem mówiąc - chciałbym wiedzieć jak bardzo energooszczędne są Twoje okna. Pokażesz je nam? Mile widziane zdjęcia, certyfikaty lub tym podbne.. Jakieś fakty, z którymi można podyskutować.

Ps. Pijesz do dopisków pod moim profilem - nie ja je tam umieściłem - to forum samo uznało, że będą dobrze tu wyglądały, by nadać moim słowom trochę większego znaczenia. Hahaha - to już nie było skromne z mojej strony;)

surgi22
29-07-2014, 10:42
Ciekawe czy wydałeś 36tyś na okna ? Najlepszy i skromny doradco na forach
Pokaż domek z oknami, pochwal się montażem, nawet możesz pokazać fakturę ( jak masz taką wolę ). PS nie podniecaj się tak 36tys PLN, niektórzy na rolety wydają więcej .

Charlie
29-07-2014, 13:26
jak kupiłaś w Ł&K to dobry wybór.
Kup sobie jeszcze u nich drzwi zewnętrzne pasywne _ Ud = 0,4

coulignon
30-07-2014, 21:29
Dzień dobry,
Buduje dom wysoko energooszczędny ogrzewany pompa ciepła,

To kto Cię w ch... zrobił. Jak "wysoko" energooszczędny to po co pompa ciepła?

Jak macie takie pojęcie o oknach jak o budownictwie energooszczędnym to strach u was robić zakupy.