PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w rozpoznaniu płytek



tartacznik
29-07-2014, 21:57
Witam

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie zapytanie :)
Kupiłem mieszkanie w którym posadzka jest wyłożona gresem, poprzedni właściciele żadnych nadmiarowych płytek nie posiadali i nie wiedzą nawet jaka jest ich nazwa.
Na początek potrzebuję pomocy w rozpoznaniu płytek , a póżniej pewnie w zdobyciu , gdyż pewnie wyszły z produkcji.
Jedyne co wiem że to cersanit bo mam jedną listwę podłogową na której jest symbol cersanitu.
Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.
Zdjęcia płytek w załączniku

Pozdrawiam

niktspecjalny
30-07-2014, 06:05
O jakiej listwie podłogowej kolega prawi?Fotki to nie wszystko lepiej mieć argument w ręku a niżeli na zdjęciu.

psuja
30-07-2014, 06:40
Jeżeli Cersanitu, to podobne do MIKA RED, ale chyba tylko podobne.

surgi22
30-07-2014, 08:46
Nie wiem skąd jest kolega ale może ze zdjęciami przejść się do większego marketu lub salonu gdzie mają Cersanit ( i ich katalogi ) i pomogą. Albo poszukać w necie katalogu Cersanitu.

niktspecjalny
30-07-2014, 09:16
Nie wiem skąd jest kolega ale może ze zdjęciami przejść się do większego marketu lub salonu gdzie mają Cersanit ( i ich katalogi ) i pomogą. Albo poszukać w necie katalogu Cersanitu.

tłumaczę ,że trzeba być nielada fachowcem by ze zdjęcia z np smartphonu odczytać jaka jest płytka gresowa.

surgi22
30-07-2014, 09:22
Nie przesadzaj, jak ktoś kilka lat tym handluje to nie pozna ?

niktspecjalny
30-07-2014, 18:23
Nie przesadzaj, jak ktoś kilka lat tym handluje to nie pozna ?

Nie przesadzaj.....nie pozna.:wiggle:

tartacznik
01-08-2014, 21:43
Mam wycięta z pełnej kafli listwę przypodłogową 9x33.

tartacznik
01-08-2014, 21:46
Zrobiłem wycieczke po marketach i salonach z płytkami, ale była jedna osoba kótra zasugerowała mi że może to być cersanit orinoco brown.
Patrzać na dostępne w sieci zdjęcia tych płytek to nie jestem do końca przekonany że to są one, a ze sprzedaży już wykonane.
Sieć przejrzana , jednak nie ma żadnych leżaków magazynowych nawet na potrzeby porównania.