PDA

Zobacz pełną wersję : Elewacje i docieplenia Poznań i okolice , tynki cem-wap i gips



Michał Sjk
31-07-2014, 09:10
Serdecznie witamy.
Jako nowy użytkownik tego forum, a zarazem firma budowlana specjalizująca się w dociepleniach domów, elewacjach oraz tynkach, mamy nadzieję służyc naszą wiedzą oraz doświadczeniem.
Firma działa na terenie województwa wielkopolskiego - głównie w Poznaniu oraz okolicach.
Przez okres naszej działalności wyrobiliśmy sobie markę oraz zaufanie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: docieplenia-poznan.pl, mamy nadzieję że uda nam się służyc Państwu radą pomocą oraz doradztwem.
Posiadamy wykwalifikowane brygady, co w połączeniu z niezawodnym sprzętem oraz sprawdzonymi materiałami pozwala nam wykonac każde nawet najtrudniejsze zlecenie z zakresu docieplenia, elewacji oraz tynków.
Zapraszamy

Marek Fabryka
04-09-2014, 20:25
Serdecznie polecam tę firmę, miałem przyjemność z Państwem współpracować, to byla czysta przyjemność. poniżej zdjęcie dla odświeżenia . Pozdrawiam 278259

Swirusx
31-10-2014, 16:36
Oczywiście polecam i dziękuje za owocną współpracę z Państwem, do zobaczenia przy kolejnych realizacjach.

creative999
01-11-2014, 21:31
Bardzo dziękuje za dobry kawał roboty, wszystko w jak najlepszym porządku, dzięki wam nasz dom wygląda zdecydowanie lepiej :cool:

EWBUD
02-11-2014, 08:45
Kurczę, ale Was chwalą .....
:)

fighter1983
02-11-2014, 18:18
no kurde super chwala szok... rejestruja sie i chwala a potem znikaja :) i to dzien po dniu :)

Michał Sjk
03-11-2014, 08:19
Już tłumaczę dlaczego tak jest:
W Mijającym tygodniu zakończyliśmy trzy inwestycje polegające na termoizolacji i docielpaniu domu.( fakt nałożenia się dwóch opini w jednym czasie upatrywałbym w długim weekendzie). Wszystkich zadowolonych klientów poprosiliśmy aby zostawili po sobie jakiś ślad właśnie pod tym linkiem. Jako firma zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie mają opinie na forum, tym bardziej na tak renomowanym jak muratordom. Jednocześnie wszystkich zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na facebooku bat-pol znajdującego się pod linkiem : https://www.facebook.com/docieplenia.poznan?fref=ts . Profil jest w miarę możliwości aktualizowany i dodawane są zdjęcia z naszych realizacji zarówno w trakcie jak i po skończonej inwestycji ( tak, żeby nie zarzucano nam podszywania się pod wykonanie innych).
Jednocześnie dziękujemy z tego miejsca naszym inwestorom, za to, że zechcieli poświęcic nam swój cenny czas i napisac pochlebne opinie o naszej firmie.

Zapraszamy również wszystkich naszych potencjalnych klientów do składania zapytań ofertowych dotyczących docieplania domu, elewacji oraz termoizolacji.
W okresie jesienno zimowym również na wykończenia wnętrz, remonty i wszelkiego rodzaju roboty budowlane wewnątrz budynków.
Pozdrawiam
Michał

Paulina77
11-12-2014, 08:04
Witam serdecznie.
Firma Bat-Pol w ostatnim czasie wykonywała u mnie usługę docieplania domu (http://docieplenia-poznan.pl) systemem Caparol.
Z rezultatu jestem zadowolona, dlatego na prośbę Pana Michała zamieszczam opinię na temat firmy.
Powierzone firmie docieplenie domu zostało wykonane z należytą starannością i dokładnością. Ściany pomimo kilku niedociągnięc przez murarzy zostały wyprowadzone do pionów i poziomów styropianem co daje ładny efekt wizualny na tynku. Z czystym sumieniem mogę polecic tę firmę do wykonywania docieplenia budynków, oraz wykańczania wnętrz ( zleciłam im również trochę poprawek po innych firmach oraz wykończenie 2 pokoi).
Chętnym mogę przesłac zdjęcia realizacji ponieważ są zbyt duże aby je tu zamieścic.
Pozdrawiam

ejlipki
20-11-2016, 13:47
No i długo nie trzeba było czekać http://forum.muratordom.pl/showthread.php?19420-Wielkopolska-czarna-lista-niesolidnych/page27 i wcale nie daleko. Bardzo proszę.