PDA

Zobacz pełną wersję : przyłącze na czas budowy woda prąd pomocy !!!!!!!!!!!!



dizers
02-08-2004, 11:58
Witam
Mam pytanko
W sąsiedztwie (prawie) mojej działki mieszka teść :D
czy na czas budowy mogę od niego użyczyć troszkę
prądu i wody ??
Wiem że muszę mieć warunki przyłącza sieci
energetycznej wody i kanalizacji
ale chodzi mi tylko oto czy na czas budowy
mogę kożystać z wody prądu teścia ?????

Pozdr :D

neptunek
02-08-2004, 12:29
Odpowiedz jest jedna BRAC jak tylko tesc odda!!!!! Odpada comiesieczne placenie rachunkow za dostarczanie pradu tzw abonament, a na budowie stosunek zuzycia do abonamentu jest jak jeden do 1000 :(

Tak wiec wyjdziesz na tym bardzo dobrze, a przylaczysz juz gotowy budynek i zaoszczedzisz na dodatkowych comiesiecznych zbednych kosztach.

M@riusz_Radom
02-08-2004, 13:45
Bierz bierz ;) I staraj się żyć z teściem w dobrej komitywie.

Przynajmniej do czasu zakończenia budowy ;))

Wojtek62
02-08-2004, 13:51
nie masz wyjścia - na sąsiędztwo jestes skazany to korzystaj z dobrodziejstwa natury

dizers
02-08-2004, 14:49
chodzi mi głównie oto żeby się nie okazało że
jest to niedozwolone i energetyka się przyczepi :lol:

Pozdr

neptunek
02-08-2004, 15:08
chodzi mi głównie oto żeby się nie okazało że
jest to niedozwolone i energetyka się przyczepi :lol:

Ciekawe jak to odkryje, jak to jest sasiad to przedluzacz i po problemie, a reszta nie ma znaczenia.

Wojtek62
02-08-2004, 15:23
chyba, że teść Cię podkabluje

rafalg
03-08-2004, 08:25
Ja miałem perspektywę łącza tymczasowego (prąd) - ok 1500PLN za podłaczenie oraz łącze tymczsowe wodne - ok 2500PLN (!!!). Wystarczyło, że poszedłem do sąsiada, uśmiechnąłem się, powiedziałedm, że zapłace za niego rachunki za wodę i prać i baaaaardzo dobrze na tym wychodzę. Taka możliwośc jest najtańsza i najlepsza. Bierz jak tylko możesz

dizers
03-08-2004, 09:25
Ja miałem perspektywę łącza tymczasowego (prąd) - ok 1500PLN za podłaczenie oraz łącze tymczsowe wodne - ok 2500PLN (!!!). Wystarczyło, że poszedłem do sąsiada, uśmiechnąłem się, powiedziałedm, że zapłace za niego rachunki za wodę i prać i baaaaardzo dobrze na tym wychodzę. Taka możliwośc jest najtańsza i najlepsza. Bierz jak tylko możesz

ciekawy fragment "...poszedłem do sąsiada, uśmiechnąłem się..."
:wink:

ale spoko dzięki za pomoc :D wiem na czym stoję :D

Pozdr