PDA

Zobacz pełną wersję : Oświetlenie do palacowego wnętrza



SieMyszka
31-07-2014, 19:30
Hej,
Właśnie z mężem wykańczamy dom. Zamarzył mi się duży salon w stylu pałacowym: lustro w złoconej ramie, pikowany szezląg itd.
I oświetlenie... Właśnie. Chcielibyśmy duży kryształowy żyrandol... Czy ktoś ma w domu takie cudeńko? Jak z pielęgnacją kryształów?
Gdzie najlepiej kupić takie oświetlenie, ktoś może ma jakiś zaufany sklep? Najlepiej na terenie Warszawy :)

bubblegum
31-07-2014, 19:36
z takim wnętrzem bywa tak, że chęć na nie dość szybko przechodzi. Może warto przeczekać :)

SieMyszka
31-07-2014, 19:43
Nie przejdzie :) Budowa domu trwała dość długo i dokładnie zastanowiłam się nad tym co chce mieć :) Przerobiliśmy już też kilka stylów we wcześniej wynajmowanych mieszkaniach : klasyczny, nowoczesny, minimalistyczny :) A jakoś nadal marzy mi się wielki salon, taki elegancki :)
Domek też mamy w stylu pałacyku, więc myślę, że wnętrza powinny się z nim zgrywać.

Elfir
31-07-2014, 21:32
http://polki.pl/work/privateimages/formats/V5_MT_LIFE/49929.jpg

To dom projektantki Doroty Kowalczyk - mysle, że jej kryszałty sprząta sprzątaczka :D

Pytanie - masz wyczucie wnętrz? Żeby wam na końcu nie wyszedł romski palacyk albo rezydencja ukraińskiego oligarchy :D

dekoratorświatła
03-09-2014, 15:16
przeglądnij w internecie żyrandole światłowodowe. wyglądają elegancko i nowocześnie

tutli_putli
03-09-2014, 18:25
Mam salon 50m2 i w nim oświetlenie z kryształami. Nie zauważyłam żeby kryształki z żyrandoli nastręczały szczególnych problemów z czyszczeniem. Odnośnie mód wszelakich to wnętrza stylowe jednak sa najbardziej trwałe i nie nudzą się tak szybko jak wszelkie nowoczesne wymysły, moda na nie trwa zawsze. Kwestia tylko tego co kto lubi i jak czuje się w takim wnętrzu. :)