PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa domu jednorodzinnego



Jolanta Labuda
09-08-2014, 14:14
Witam,
jestem na etapie załatwiania spraw papierkowych związanych z pozwoleniem na budowę. Po przejściu spraw papierkowych z gminą otrzymałam pismo z starostwa powiatowego, że akceptują warunki zabudowy.
I tu moje pytanie: co dalej?
Czy muszę czekać jeszcze na jakieś pismo z gminy?
Co mogę w ogóle zrobić, gdy dostałam takie pismo?
Pozdrawiam!

firewall
09-08-2014, 15:47
Na forum są ludzie którzy załatwiali papierki w "starej" rzeczywistości. Ty załatwiasz już w sierpni czyli po nowemu.

Jolanta Labuda
09-08-2014, 18:08
Jeśli chodzi o ustawę, którą niedawno uchwalili to w życie wchodzi dopiero za 3 miesiące :jawdrop:

Kal_b_E
13-08-2014, 19:27
Jeśli chodzi o ustawę, którą niedawno uchwalili to w życie wchodzi dopiero za 3 miesiące :jawdrop:

Jeżeli załatwiasz jeszcze w "starej" rzeczywistości to poczytaj
http://kalkulatorybudowlane.pl/teksty/2013/08/29/budowa-domu-krok-po-kroku-formalnosci/

Jacek Murator
23-08-2014, 08:48
Witam,
jestem na etapie załatwiania spraw papierkowych związanych z pozwoleniem na budowę. Po przejściu spraw papierkowych z gminą otrzymałam pismo z starostwa powiatowego, że akceptują warunki zabudowy.
I tu moje pytanie: co dalej?
Czy muszę czekać jeszcze na jakieś pismo z gminy?
Co mogę w ogóle zrobić, gdy dostałam takie pismo?
Pozdrawiam!

Bez względu na co kolwiek ważne jest byś miała wsparcie w znającym się na rzeczy kierowniku budowy. On w zasadzie pokieruje dalszymi krokami.

muchacc
27-08-2014, 16:20
Będąc w gminie mogłeś jeszcze podpytać. A dobry znający się na rzeczy kierownik budowy też rzeczywiście powinien Ci we wszystkim doradzić, też co, kiedy i gdzie powinieneś załatwić.