PDA

Zobacz pełną wersję : archeologia i budowa domu - pytania



Badnia Archeologiczn
10-08-2014, 11:08
Witam

Rozkręcam firmę archeologiczną i marzy mi się stworzenie dobrej stronę internetowej. Takiej co pomogłaby potencjalnym klientom ale i każdemu zainteresowanemu tematem, w zrozumieniu dlaczego archeolog na budowie jest potrzebny.
Stron która by odpowiedziała na najczęstsze pytania itp.
Dlatego jeśli ktoś miałby jakieś pomysły na pytania jakie dręczą inwestora gdy ma odczynienia z działką będąca pod „nadzorem konserwatorskim”... Albo gdy nie ma takiej działki ale ma pytanie.. Piszcie proszę, proszę

Myślę, najlepszą formą będzie komentarz tego postu ale może tęż być na mój e-mail - jest na stronie badania archeologiczne Szczecin i zachodniopomorskie (http://badania-archeologiczne.pl/kontakt.php).

Pewnie dostanie mi się do "wszystko wiedzących", że to nie miejsce na takie posty itp. Jednak ja podkreślam, ze chodzi mi o wiedzę. A informacja jest teraz w XXI w. cenniejsza do złota i wszedzie warto pytać.

questa
16-12-2014, 20:49
Haha cena, e-gromadzenie dokumentow,I
Brak nadmiernej gorliwosci znalezienia znaleziska (w rozmowie).. Wlascicielka dzialki na bylej osadzie rzymskiej. Przed wykopaliskami. Moj archeolog wszystkie papiery zgromadzil mailem I poczta.Ma promese muzeum I papiery dostalam w ciagu 2 tygodni z urzedu.Podsumowujac: brak koniecznosci odwiedzenia biura, szybkie zalatwienie.